Yoga

Yogaya Geri Dönmek

Yoga’yı yarı düzenli bir şekilde bile yapabilirsiniz, ancak daha sonra ne olursa olsun, yolun yarısında bırakıyorsunuz değil mi ? yalnız değilsiniz. Yogaya ilk kez hayatımda zar zor işlerimden vakit bulup tekrar başladım.

Geçen hafta geri döndüm. Şimdi biraz yaşlıyım ve çok daha ağırım ve çocuğa daha fazla zaman harcıyorum.Fiziksel olarak kendime meydan okumaya hazırdım, ama zihnimin bu kadar meşgul olması, beklentilerim neydi ? ve karnımın nasıl göründüğüne ve göğsümün durumu nasıl yola devam etmeliydim bilmiyordum

Pratikte tekrar başlamak kolay. Ancak tekrar nasıl başladım izlediğim yol nasıldı sizlere anlatıyorum:

Size uygun stüdyoyu bulun.Size en yakın veya kendi evinizde olabilir, ancak gerçekte nerede olduğunuzu unutmanıza izin veren bir yer olmalıdır.

Uygun kıyafetler giyin.Cazip olmasına rağmen, tekrar nasıl durucağını tahmin etmiştim.Nasıl göründüğünüzü unutun ve ekstra kumaş olmadan nasıl hareket edebileceğinize odaklanın.

Nefesini tutmaya başlayın.Uygulamanızın her anında yaşayın.

Kendinize, zihninize ve bedeninize sabırlı olun. Hepsi zamanında gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here