Yoga

Yoga Sınıfı ile Rahatlayın ve Stresi Azaltın… Hak Ediyorsunuz!

Yoga Zamanı! Aşağıda rahatlama ve stres atma için tam uzunlukta bir yoga sınıfı bulunmaktadır. Vücudumuzu ve zihnimizi gevşetmek için bir güne ihtiyacımız var, tüm endişeleri bir kenara bırakın… şimdi tam zamanı!

Yoga videoları hakkında için kategorimizi inceleyebilirsiniz

Egzersiz ve sağlık kişiden kişiye değişen konulardır. Bu yoga sınıfının katılımcıları, herhangi bir egzersiz programına başlamadan önce doktorlarıyla bireysel ihtiyaçları hakkında konuşmalıdır. Bu Web sitesi, kişisel doktorunuzun tıbbi tavsiye ve gözetimi yerine geçecek şekilde tasarlanmamıştır. İlerleyen sayfalarda ortaya konan önerilerin herhangi bir şekilde uygulanması, izleyicinin takdirine ve tamamen risk altındadır. Herhangi bir egzersiz programına başlamadan önce doktorunuza danışın. Bu, ailenizin kalp hastalığı, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, diyabet, artrit, obezite, sigara içimi veya diğer sağlık durumları varsa özellikle önemlidir. Herhangi bir şüpheniz varsa, doktorunuza danışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here