Zayıflama

Yazın forma girmek için yapmanız gereken sporlar

Gerçekten yaz formuna girmek istiyorsanız, formda kalmak ve sağlıklı kalmak için yapabileceğiniz bir ve bir çok antrenman var.Bazen egzersiz yapmanın yollarını düşünmek ve platonuzu yenmek zorlaşır.

Zumba Fitness , tonlarca kalori yakan ve gerçekten kalbinizi hızlı pompalayan bir tür fitness partisi oluşturmak için hızlı adımları ve sıcak uluslararası müziği harmanlayan Latin esintili bir dans fitness programıdır.En büyük ve en başarılı dans fitness programlarından biri olan Zumba dersleri, dünya çapında 100.000’den fazla yerde bulunabilir.

Spinning sınıfları, birinci sınıf bisikletçi Jonny Goldberg tarafından yarışlar için bir eğitim yöntemi olarak geliştirilmiştir.Bu aerobik egzersiz sınıfı, spinning bisikleri adı verilen özel olarak tasarlanmış sabit bisikletlerde gerçekleşir. Bu sınıflar, tipik olarak size, başka hiçbir şeye benzemeyen kalorileri yakma değişikliğini sunar, çünkü 45 dakikada yaklaşık 450 kalori yakmanızı sağlar. Koordinasyonu geliştirirken ve yüksek enerjili müzik dinlerken kalbiniz hızlı pompalayacak ve kaslarınız sıkılaşacak. Spinning dersleri tüm fitness seviyelerine uyum sağlar ve yağlı bacaklar için geliştirmenin harika bir yoludur ve iyi vakit geçirir.

Su Yoga mutlaka en iyi egzersiz sınıfı değildir. Amacınız sadece kilo vermekse, bir su yogası ile sınıfıyla arzu ettiğiniz optimum faydaları elde edemezsiniz. Bununla birlikte, su Yogası, ağrıyan kemikler ve eklemler için suyun desteği ile birlikte zihin / vücut egzersizinin faydalarını sunar. Bu yenilikçi sınıf, yoganın tüm sakinleştirici ve güçlendirici faydalarını soğuk suyun tazelenmesiyle birleştiriyor. Sıcak yaz aylarında tüm fitness seviyeleri için mükemmel olan dikkat, kas tonusu ve nefes almayı iyileştirmeye yardımcı olan harika bir düşük etkili egzersizdir.

Kardiyo Kickboks kardiyo almak için eğlenceli bir yoludur. Kickboks sınıfları, büyük yağ yakımı sağlayan dans, dövüş sanatları ve vücut ağırlığı direncinin bir karışımıdır. Bu aerobik egzersiz tam bir vücut egzersizi! Dans müziği dinlerken ter atmanın, dayanıklılığı artırmanın, esnekliği ve gücü artırmanın harika bir yolu. Kardiyo kickboks sınıfları genellikle yaklaşık bir saat sürer ve ısınma, esneme ve soğuma içerir. DVD’ler de mevcuttur, böylece evde becerilerinizi geliştirebilir.Bunun gibi sınıflarda yaralanmaların yaygın olduğunu unutmayın, bu nedenle fitness seviyenizi bildiğinizden, vücudunuzu dinlediğinizden ve kendinizi asla gidebileceğinizden daha fazla zorlamadığınızdan emin olun.

Kondisyon düzeyiniz ne olursa olsun, sağlıklı olmak ve formda kalmakla ilgili çok şey var, yeni zorluklarla başa çıkmak, motive kalmak ve benzer ilgi alanlarına ve hedeflerine sahip olan insanlarla deneyimlerini paylaşmak zorunda olduğunuz anlamına gelir. Grup fitness dersleri oraya çıkmanın eğlenceli ve farklı bir şekilde hareket etmenin harika bir yoludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here