Zayıflama

Şekle Girmenin 20 Yolu

Daha fazla bahane yok! Egzersiz yaparak sağlığınızı iyileştirmek için çok sayıda fırsat var. Bir bonus olarak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve kıyafetleriniz (ve mayo!) Da daha iyi uyacak.

 1. Yürüyüş
  Yürüyüş, iyi egzersizler yapmak ve açık havada harika vakit geçirmek için harika bir fırsattır.
 1. Kettlebell
  Kettlebell antrenmanları en iyi egzersiz fikirlerinden biridir, çünkü tüm vücudunuza meydan okurlar ve güç ve kardiyoyu küçük, kullanımı kolay bir egzersiz ekipmanı parçasına toplarlar.
 2. Yoga
  Yoga kilo verme yolculuğunda çok yardımcıdır ve düşük stres, düşük kan basıncı ve artan esneklik gibi birçok faydaya sahiptir.
 3. Koşu
  Koşu, tam bir vücut egzersizi yapmanın en popüler yollarından biridir.
 4. Yürüyüş
  Yürüyüş kilo vermenin ucuz ve kolay bir yoludur. Herhangi bir fitness seviyesindeki insanlar için akıllı bir egzersizdir, ancak egzersiz yenilerinin bir fitness rutinine girmesi için özellikle iyi bir yoldur.
 5. Ev işleri
  Düzenli olarak yaptığınız bakım görevlerinin çoğu, bir kuvvet antrenmanı veya kardiyo egzersizinin aynı faydalarını sunar. Belirli işlere harcadığınız zamana bağlı olarak, yaktığınız kalori miktarı muazzam olabilir.
 1. Ağırlık Kaldırın
  Halen kilo vermeniz veya vücut şekillendirme hedeflerinizle mücadele ediyorsanız, ağırlık kaldırın, haftada iki veya daha fazla kez ağırlık kaldırırsanız, toplam vücut yağınızı 10 haftada azaltabilir.
 2. Tırmanış
  En sevdiğiniz güç sınıfı için spor salonuna gitmek için zamanınız olmadığında, tırmanma ve inme egzersizleri kesinlikle eksik olan zorluğu size verecektir.
 3. Pilates.
  Pilates, evde yapabileceğiniz bir başka harika, ucuz egzersiz seçeneğidir.
 4. Tabata
  Tabata eğitimi, uzun süre bağlı kalmadan yağları eriten yüksek yoğunluklu bir egzersiz sağlar. Tekrarlar, 10 saniye dinlenme ile 20 saniye tam seviye çaba içerir. Başlangıçtan bitişe kadar tüm antrenman sadece dört dakika sürer, ancak daha uzun bir antrenman oluşturmak için birkaç Tabata’yı birleştirmek mümkündür.
 5. Denge Topu
  Denge topu, evinizin rahatlığında tam bir vücut egzersizi yapmayı süper kolaylaştıran harika bir egzersiz ekipmanı parçasıdır.
 6. Direnç bantları
  Direnç bantları küçük, taşınabilir ve çok uygun fiyatlı oldukları için fitness ekipmanlarının en büyük parçalarından biridir! Çok ucuza bulabilirsiniz ve size harika bir vücut egzersizi verecektir.
 7. İp Atlama
  İp Atlama kardiyo ve kas faydalarını elde etmek için çocuk veya boksör olmanıza gerek yok.
 8. Sağlık Topu
  Sağlık topu, orada en basit ama en etkili egzersiz ekipmanlarından biridir. Sağlık topu antrenmanları, vücudunuzun her bölgesini basit, kullanımı kolay bir cihazla şekillendirmenize ve sıkılaştırmanıza yardımcı olabilir ve işleri kolaylaştırmak için oldukça ucuzdur
 9. CrossFit
  CrossFit, kuvvet antrenmanı, , hız antrenmanı ve dayanıklılık antrenmanları gibi birçok farklı egzersiz türünü birleştirir. Bu yaklaşım dayanıklılık, esneklik, çeviklik, güç, denge, koordinasyon, güç ve hız dahil olmak üzere formda kalmanın tüm önemli bileşenlerini içerir.
 1. Bisiklet
  Bisikletleri, ister tek başına ister bir spin sınıfında olsun, ince bir vücut elde etmenin harika ve eğlenceli bir yoludur. Yüksek yoğunluklu programlardan düşük yoğunluklu programları deneyebilir, metabolizmanızı hızlandırabilir, yağları eritebilir ve genel kardiyovasküler sağlığınızı anında iyileştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here