Zayıflama

Sabah Egzersizisi yapmak İçin 3 Adım

Sabah egzersizleri düşüncesi sizi yatağınıza daldırır mı, yastık başınızı sıkıca çekiyor musun? Sabah kahvenizi bile içmeden önce squat yapmayı düşünüyor musunuz? Gerçek şu ki, sabah kendi fitness ve refahınıza odaklanmanız gereken tek zaman olabilir. Bu yüzden sabah egzersizi olmak için bu 5 adıma göz atmalısınız.

Sağlıklı sabah egzersizleri, güne bir egzersizle başlamak gibi, metabolizmayı başlatmak için ideal bir yoldur. Çoğu kişi yataktan kalkmadan kalori yakmaya başlayacaksınız ve gün boyunca kalori yakmaya devam edeceksiniz. Bir bonus olarak, günün geri kalanında size hayatın attığı her şeyle başa çıkmak için daha enerjik ve hazır hissedeceksiniz

Peki, neden yarın sabah başlamıyorsun? Fazla kilodan başka kaybedecek bir şeyiniz ve gösterişten gurur duyacağınız daha sağlıklı ve zinde bir bedenle kazanacağınız her şey var. Şu anda kendinize olan bağlılığınızı yapın bu doğru, bu an hayatınızda olumlu bir değişiklik yapacağınız. Evet, bunu yapabilirsin! Sağlıklı sabah rutinlerine nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Sabah Egzersizi İçin 3 Adım:

İyi bir uyku alın


Her gece en az 7-8 saat uyku almayı planlayın, böylece dinlenip alarm için hazır olursunuz. Doğru uyku sadece o sabah egzersizleri için uyanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kilo vermenize de yardımcı olur.

Egzersiz videoları izleyin.

Bunun yerine sadık kalacağınız bir egzersiz rutini bulun. Örneğin, video gösterileri içeren evde egzersizlerimizden birini deneyin. Duş Başlamadan Önce Başlayın Mini başlangıç ​​egzersizi, yeni başlayanlar veya uyanma egzersizine alışkın olmayan kişiler için mükemmeldir.

Kendinize Nazik Olun
Sağlığınızın sorumluluğunu almak için çok motive olsanız bile, rutinleri değiştirmek zor olabilir.Bazen ertelemeniz gerekebilir. Sabah egzersizlerinizi yapamazsanız bile kendinize kızmayın.Aksine, başarısızlığın gerçekleştiğini kabul edin.Ertesi sabah kalkın tekrar başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here