Zayıflama

Koşmak Vücudunuzu Nasıl Değiştirir

Koşmak sadece egzersiz yapmanın bir yolu değildir.Çoğu iyi Gerçekten iyi ama beden takıntılıysanız veya sadece şekil almaya çalışıyorsanız, eminim birkaç ayrıntı daha isteyeceksiniz.

Vücut Yağınızı Kaybedeceksiniz
İnsanlar koşmanın vücudunuz için ne yaptığını bilmek istediklerinde, genellikle akıllarında olan şey kilo vermektir.Koşu, kalori yakmanın harika bir yoludur. Yürüme kıyasla neredeyse iki kat daha fazla kalori yakıyorsunuz. Düzenli bir koşu alışkanlığı geliştirin ve kilo vereceksiniz.

Bir uyarı var. Koşmak seni acıktırır. Kilo vermek için koşuyorsanız, koşmayı sağlıklı bir beslenme planıyla birleştirdiğinizden emin olun.

Kuvvet geliştirme egzersizleri ve yüksek yoğunluklu koşular metabolizmanızı hızlandıracak ve koşmanız için harikalar yaratacaktır .

Basenleriniz sıkılaşacak:
Her zaman basenlerinizin üstündeki yağdan kurtulmak ister misin? Cevap cevaptır.Düzenli koşan kadınlarda basenleri sıkılaştığını görüceksiniz.

Koşmak bacaklarınıza müthiş bir egzersiz yapar. Düzenli olarak koşun ve basen yağlarınız tarih olacak.

Bunlarada bakabilirsiniz


Saç Bakım hataları Düzeltmemiz gerekenler

Kilo Kaybı İçin Ne Kadar Yürüyüş Gerekir ?

En İyi Egzersiz Taytı Nasıl seçilir ?

Koşmak göğüsleri küçültür mü ?


Bu bir dezavantajtır. Adil olmak gerekirse, kilo vermek için bir dezavantajtır Çoğu kadın koşmaya başladığında göğsünden kilo kaybeder.Göğüslerin küçüldüğü doğrudur.

Göğüsleriniz küçük olsa bile bir spor sütyeni giydiğinizden emin olun (kimse sarkık göğüsler istemez)!

Koşmak baldır kaslarınızı oluşturacak ve size düzgün bacaklar verecektir.

Bir dezavantajı var. Artık skinny jeans, skinny bot giyemiyor olucaksınız Seni rahatsız edecek mi? Şüpheliyim. Koşmak için çok meşgul olacaksın…

Koşmak kolları küçültür mü ?

Bu, kilo vermenin bir başka dezavantajıdır. Eğer yoğun koşuyorsanız, kullanmadığınız kaslar zayıflar.Kollarınızın küçülmesini istemiyorsanız yogaya başlayabilirsiniz.

En iyi kalça ve popoya sahip olmak için koşmak nasıl etkiler?

Koşmak sadece bacaklarınızı değil, belinizin altındaki her şeyi sıkılaştır. Mide bölgesi popo bölgesi tüm bölgeleri sıkılaştırır.

Koşarken gerçekten kalça kaslarınızı çalıştırıyorsunuz. Bu, spor salonuna gitmeden güzel popoya sahip olmak demektir.

Daha İyi Uyuyacaksın
Fiziksel egzersiz, derin uykudaki süreyi artırır ve uykusuzluğa yardımcı olabilir.Tek şart, yatmadan önceki saatlerde yoğun aktiviteden kaçınmaktır.

Günün erken saatlerinde koşun ve gözlerini yummanın zamanı geldiğinde faydalarını hissedin. Sağlıklı uyku ve tazelenmiş uyanma.

Müthiş Hissedeceksiniz
Koşmak sizi harika hissettirir. Size enerji verir, güven oluşturur ve sizi daha fazla dışa vurur. Bununla birlikte, “Koşmak vücudunuzu nasıl değiştirir” söz konusu olduğunda, bu sadece fiziksel taraftan daha fazlasıdır.

Daha iyi hareket edebilmek, bir otobüsü yakalamak için koşmak, vücudunuzdan maksimum faydalanmak, sadece müthiş hissetmenizi sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular – Koşma Bedeninizi Nasıl Değiştirir?

Koşmak vücudunuzu nasıl değiştirir?

Koşmak, vücut yağını yakarak ve kas inşa ederek vücudunuzu değiştirir. Basenlerinizin üst kısmında yağ kaybetmeyi, mide kaslarını eritme ve kilo için güzel bir popo oluşturun.Koşarken gerçekten kalça kaslarınızı çalıştırıyorsunuz.Gücünüzü ve dayanıklılığınızı artı aralıklı antrenmanınızı artırmak, metabolizmanızı hızlandırabilir. Koşuyu kalori kontrollü bir diyetle birleştirirseniz kilo kaybedersiniz.

Koşmak bir kadının vücudunu nasıl değiştirir?

Koşu, kalori yakmanın harika bir yoludur ve vücut yağını kaybetmeye yardımcı olabilir. Bununla birlikte, kilo vermeye çalışıyorsanız, koşmayı sağlıklı bir beslenme planıyla birleştirmeniz gerekir. Koşmak bacaklarınızı sıkılaştıracak ve size mükemmel bir popo verecektir. Memelerinizin küçülmesi için iyi bir şans verin daha sıkı ve toparlanmış göğüslere sahip olabilirsiniz.Koşmak sizi müthiş hissettirir.

Sadece koşarak vücudunuz şekil alabilir mi ?

Koşmak mükemmel bir kardiyo ve koşmayı sağlıklı beslenme ile birleştirirseniz, gerçekten istediğiniz vücudunuzu elde edebilirsiniz. Ancak koşmak, bazı kas gruplarını, özellikle de kollarınızı istemediğiniz gibi olabilir, bu nedenle egzersiz programınıza bir veya iki haftalık spor salonu antrenmanı, yoga eklemek iyidir.

Günde 2 km koşmak vücudunuzu sıkılaştıracak mı?

Günde 2 km koşmak kesinlikle vücudunuzu güçlendirecektir. En iyi sonuçlar için koşmayı sağlıklı beslenme ile birleştirin. Eğer yeni başlayan bir koşucuysanız, her gün koşmaya atlamayın. Vücudunuzun iyileşmesi ve yaralanma riskinin azaltılması için dinlenme günlerine ihtiyacınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here