Yoga

Hayat Değiştiren En İyi 5 Yoga Rutini

Sizin için en iyi pozları bulun ve bedeninizi ve ruh halinizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirmek için kullanın. Yapabilirsin, biz de yardım edebiliriz! Rutinler hakkında özel sorularınız varsa yorumlara ulaşmaktan çekinmeyin.

Uzun bir gün önce ve nasıl dayanacağınızdan emin değil misiniz? Yoga rahatlamanıza yardımcı olmaktan daha fazlasını yapar: Ayrıca hareket etmeye devam etmeniz için enerji ve güç de sağlayabilir. Bu rutin güne başlamak için mükemmel bir yoldur.

Derin bir nefes alın.Zen, denge, rahatlama ve karşılaşabileceğiniz sorunlardan kaçmakla ilgilidir. Bu pozlar, dengeyi ve çok ihtiyaç duyduğunuz mutlu yerinizi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Daha sıkı bir popo yapmak için ağırlıklara gerek yok! Bu yoga rutini, kalçalarınızı şekillendirmek, sıkmak ve yuvarlamak için kalçalarınızın tüm açılarını birleştirir.

Bir mat alın ve kollarınızı inşa etmeye hazır olun. Yoga kolu pozları şınav çekmeye benzer kol gücü geliştirir, ancak daha iyidir. Bu antrenman tamamen kol izolasyonu ve stabilite ile ilgilidir.

Daha önce yoga yaptıysanız, emin olduğunuz bir şey terleyeceğinizdir! Pozları dengelemek için kaslarınızı kullanmak zor bir iştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here