Yoga

Güne Rahat Hissettirecek Yoga ile Başlayın

Gün boyunca odaklanmak zor mu? Eğer öyleyse, güne harika hissettirecek bu sabah yoga rutini ile başlayın.

Gününüz başlamadan önce onu uzatmanın birçok faydası vardır. Sabah yoga zihninizi temizler ve vücudunuzu rahatlatır. Ayrıca ruh halinizi ve bağışıklık sisteminizi artırarak sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmenize yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız Olanlar: Havlu veya Yoga Minderi

Yapılması gerekenler: Her pozu 10 ila 30 saniye yapın. 3 ila 5 tur tekrarlayın. Bu rutin sabah kendinize ne kadar zaman verdiğinize bağlı olarak 5 dakika veya 25 dakika kadar sürebilir. Sabah yoga rutini yapmanın faydaları tamamen zaman ayırmaya değer. Bu yazının altına her bir poz için eğitici videolar ekledik.

Güne harika hissettirecek bu sabah yoga rutini ile başlayın!
Denedin mi? Ne düşünüyorsun? Nasıl hissediyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin! Sabah yoga yapmak, kendinizi daha rahat hissetmenize ve günün size getirdiği zorlukları üstlenmeye odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here