Sağlık

Vücudunuzun İyileşmenin Sonuçları

Vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı olduğunu anlamak için roket bilimcisi olması gerekmiyor. Her gece aldığınız (muhtemelen) 7-8 saatlik uykudan bahsetmiyorum, gerçek iyileşme süresinden bahsediyorum bilirsiniz böylece kas dokuları zorlu bir hafta egzersizden sonra yenilenebilir ve yeniden inşa edilebilir hale gelmesinden bahsediyoruz.

Bazılarımız için, performans kazandıktan sonra, kendimize bir gün izin vermek zor olduğunu biliyorum.Bununla birlikte, fizyolojik olarak iyileşme, vücut kompozisyonu ve performansında sürekli iyileşme için bir gerekliliktir.

Sana anlatmak için buradayım demek istediğim, psikolojik refahımız için de iyileşme gerekiyor.Ve bunu söylediğim için affedin, ama ihtiyacınız var. Şimdi, nedenini ve ne konuştuğumu bildiğini biliyorum.

İyileşmenin hareketsiz olması gerekmez.İki saatlik bir yürüyüş yapabilir ya da bu yeni yoga sınıfını deneyebilirsiniz. Ayrıca çocuklarla bir gezi ya da bisikletle mahalle çevresinde bir tur olabilir. Burada çok fazla seçenek var!

Sadece kaslarınızı ve zihninize bir mola verin! Farklı bir şey yap.Bedeniniz size teşekkür edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here