Zayıflama

Bu HIIT programlarıyla Dakikalar İçinde Yağları Eritin

Aslında, her yerde yağ eritmek zorundasınız, bu düşünürseniz gerçekten kötü bir şey değil. Her yerde yağ kaybetmek, genel bir şekil değişikliğine denk gelen dengeli ve ince bir görünüm verecektir. Bu Yüksek Yoğunluklu Aralık Antrenmanı veya HIIT antrenmanı, yağları her tarafta eritmek için tasarlanmıştır ve kaslarınıza daha önce hiç olmadığı kadar sıkı, tanımlanmış ve şekillenmiş bir görünüm verir! Bu program neredeyse herkes tarafından yapılabilir.

Yapılması Gerekenler: Aşağıdaki iki egzersizi her biri 20 saniye boyunca yapın ve her hareketten 10 saniye sonra dinlenin. Bu rutini 10 dakikalık yağ yakıcı HIIT antrenmanı için 10 kez tekrarlayın. Optimum sonuçlar için bu antrenman ardışık olmayan günlerde haftada 3-4 kez tamamlanmalıdır. Egzersiz videoları için aşağıdaki videoları inceleyin.

Egzersizler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here