Bölgesel Zayıflama

Zamanın yok mu ? Ekipmanın yok mu ? 5 Dakikalık antremanlarımızı deneyin

Zamanın yok mu ? Ekipmanın yok mu ? 5 dakikalık antremanlarımızı deneyin.Beş dakikan var mı ? Kişisel antrenör evde fitness programınınDA, sadece vücut ağırlığınızı kullanarak harika bir egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan tek şeyin bu olduğuna emin olabilirsiniz.

5 DAKIKALIK EGZERSIZ

Direnç hareketi:

Standart itme: Elleriniz ve ayaklarınız yerde, kollarınız paralel ve omuz genişliğinde açıkken ve bacaklarınız tam arkanızda olacak şekilde vücudunuzu yere doğru indirin (kollarınızı yanlarınızda tutarak), ardından yukarı doğru kendinizi itin. Tekrar edin.

Yerinde koşma

Yerinde yürümek, zıplama hareketleri ve çapraz esneme veya aparkatlar gibi boks hareketleri deneyebilirsiniz.Odaklanmanız gereken: Kalp atış hızınızı artırma Tekrarlar: Bir dakika boyunca yapabildiğiniz kadar hızlı ve tempolu yapın.

İpucu: Kural yok ! vücudunuzu olabildiğince hızlı ve çok hareket ettirin.

Bisiklet

Elleriniz başınızın arkasında kavuşturulmuş, dizleriniz bükülmüş ve ayaklarınız yerden kaldırılmış şekilde sırt üstü uzanın. Sağ bacağınızı uzatın ve sağ dirseğinizden sol dizinize doğru uzanın. Karşı tarafa geçin, sol bacağınızı uzatın ve sol dirseğinizi sağınıza doğru uzatın.

Bacağa özgü hareket: Hamle

Bacaklarınızla birlikte ayakta durmaktan sağ bacağınızı öne doğru çökün ve her iki bacak 90 derecelik açılarla bükülünceye kadar ön dizinizin bileğinizi geçmediğinden ve ağırlığı sağ bacağınızda tuttuğundan emin olun. Başlangıç ​​pozisyonuna dönmek için sağ bacağınızı itin. Solunuzda tekrarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here