Bölgesel Zayıflama

Evde formda olmak

Spor salonuna gitmeye çekiniyor musun ? Yakınlarda spor salonu yok mu? Ya da benim benim gibi spor salonuna gitmeyi pek düşünmüyor musun ? Endişeye gerek yok harika bir egzersiz yapmak için bir spor salonuna ait olmanıza gerek yok. İşte evde harika bir egzersiz yapmak için bazı ipuçları.

Egzersiz Videoları ve DVD’ler – Egzersiz videoları youtube.com gibi instagram gibi birçok platformda videolar bulabilirsiniz kontrol edin. Bu, Yoga, Pilates, Bale ve Zumba gibi farklı egzersiz türlerini ücretsiz veya düşük maliyetle deneme şansınız olabileceği anlamına gelir.

Egzersiz Bantları : Yaklaşık 30 tl karşılığında bir egzersiz bandı alabilirsiniz. Egzersiz bantları, ağırlıklara yatırım yapmadan antrenmanınıza biraz direnç eğitimi eklemek için mükemmeldir. Kalça egzersizleri, çömelme, göğüs hareketleri, kol egzersizleri gibi çok sayıda egzersiz için kullanabilirsiniz. Ayrıca, egzersiz bantları tamamen taşınabilirdir, bu nedenle seyahat ederken veya ofiste egzersiz yapmak için harikadır.

Merdivenler: Evinizde veya binanızda merdivenler varsa, merdiven çıkma harika bir kardiyo ve bacak sıkılaştırma sağlayabilir. Biraz müzik açın ve ilk önce bir kaç adımla başlayın ve daha fazla adım atmaya başlayın.Merdivenlere erişiminiz yoksa, sağlam bir kutuda birkaç dakika yukarı adım atmayı deneyin.

Evde egzersiz yapmak sizin için uygun olduğunda egzersiz yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here