Güzellik

Tamamen Doğal Saç Bakım Malzemeleri

Doğal saç bakım malzemeleri kimyasal ürünlere en iyi alternatiftir. Saçınızı tedavi etmenin ve ihtiyacı olan nemi vermenin harika bir yoludur. En sevdiğimiz dört saç bakım bileşenimizi öğrenmek için okumaya devam edin!

Nane

Nane, dolaşımı iyileştirerek saçınızın büyümesine yardımcı olur. Özellikle nane yağı, yağ asitleri ve temel bileşenleri sayesinde kafa derisinin tedavisi söz konusu olduğunda nane verimlidir. Yağ, saç köklerini gençleştirir ve saç büyümesini uyarır. Aynı zamanda hipoalerjeniktir, yani alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Nane temiz bir kafa derisinin korunmasına yardımcı olur ve kepeği uzak tutar. Saç derinize haftada en az bir kez biraz yağ uygulayın ve kısa sürede yeni saç büyümesi göreceksiniz!

Aloe Vera

Gözeneklerinizi açmak için kafa derinize aloe vera uygulayın. Bu saç büyümesini teşvik eder ve saçınızı nemlendirir. Aloe, saç foliküllerinizi tıkayabilecek ölü cilt hücrelerini engelleyen enzimler içerir. Bu saç büyümesini teşvik ederken uygun besinlerin kafa derisine girmesini sağlar. Ama hepsi bu değil! Aloe, kafa derisini iyileştirerek kaşıntı ve kuruluğu hafifleten “anti-pruritik” özellikler olarak bilinen özellikleri içerir. En iyi seçeneğiniz, kafa derinize biraz aloe vera suyu uygulamak ve yarım saat bekletmektir.

Hindistan Cevizi Yağ

Rüzgarda incelikle esen kalın, parlak saçların hayalini kuruyor musunuz? Hindistan cevizi yağı hayallerinizi gerçekleştirebilir.Bu doğal yağ saçınıza boğucu bir parlaklık ve sağlıklı bir parlaklık verirken protein kaybını azaltır ve kilitlerinize sağlıklı bir nemlendirme verir. Vitaminler, mineraller ve sağlıklı yağlar bakımından zengin olan hindistancevizi ilacı geçmiş hasarı onarır ve saç dökülmesini önler.

Her tarafına hindistancevizi yağı sürün ve 30 dakika bekletin. Saçınızı hafifçe şampuanlayın ve durulayın ve hasarın kaybolmasını izleyin!

Elma Sirkesi
Bu sevilen sirke, diğer sayısız faydaların yanı sıra mucizevi bir saç ilacı olarak işlev görür. Saçı kalınlaştıran ve pH seviyesini dengeler.Yüksek asitliği ve güçlü enzimleri, saçınızın büyüme yeteneğini engelleyebilecek ölü cilt hücrelerini yok etmeye yardımcı olur. Güzel parlaklık ile muhteşem bir yele için saçınızı elma sirkesi ile durulayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here