Güzellik

Güzel Cildin 3 Sırrı

Kozmetik şirketleri, pahalı kremler, tasarımcı losyonlarda ve peeling temizleyicilerinde güzel bir cilt için düşünmeyi severler.

Topikal olarak uygulanan ürünler sadece cildinizi iyileştirmek söz konusu olduğunda ileri gider. Güzel, lekesiz bir cilt için gerçek tarif mutfağınızda yatıyor! Doğru yiyecekleri yemek ve belirli besinleri yutmak, kan ve organlarınızdaki toksinleri temizlerken sisteminizi temizler. Temiz kan ve iyi işleyen organlar içerideki koşulları iyileştirir ve sonuçta cildinizin kalitesi ile dışarıya yansıtılır!

Sisteminize doğru besinleri sağlamak, temiz yemek ve işlenmiş gıdalardan, rafine şekerlerden ve ilaçlardan kaçınmak için bilinçli bir çaba göstermek anlamına gelir. Neyse ki, vücudunuzu doğru şekilde beslemek zor olmak zorunda değil.

Zeytinyağı

Muhteşem cildin çözümü mutfak kilerinizde yatmaktadır. Bu doğru zeytinyağı sadece yemek pişirmek için kullanıldığında lezzetli değil super yiyeceklerden bir avuç güzellik faydaları ile geliyor.Bu çok yönlü yağ, yaşlanmayla mücadele eden ve serbest radikalleri nötralize eden polifenoller ve E Vitamini gibi antioksidanlar içerir. Zeytinyağındaki E Vitamini içeriği cildinizin elastikiyetini artırmaya ve pürüzsüzlüğü geri kazanmaya yardımcı olurken aynı zamanda ultraviyole ışığa karşı da koruma sağlar.

Bitter Çikolata

Bir dahaki sefere çikolatanızı düzelttiğinizde kendinizi suçlu hissetmeniz gerekmez! Bitter çikolata, flavonoller gibi güçlü cilt koruma özellikleri sayesinde parlayan, parlak ciltler için yolu açabilir. Güçlü bir antioksidan olan flavenoller serbest radikallerle savaşırken ve dolaşımı teşvik ederken cildinizi zararlı UV ışınlarından korur.Bu, daha genç görünen cilt, daha az kırışıklık ve muhteşem, nemli bir parlaklık anlamına gelir.

Kivi

Küçük boyutlarının sizi aldatmasına izin vermeyin.C vitamini, A vitamini, B6 vitamini ve magnezyum gibi cildi seven değerli vitaminlerle süslenen bu yumuşacık meyvelerin sunabileceği çok şey var. Bu arada pektin, lif ve antioksidanlar gibi özellikler cildin temiz kalmasını sağlar ve lekeleri önler.

Güzel cildin bu lezzetli sırları hakkında ne düşünüyorsun? Bunlardan daha fazlasını diyetinize ekleyecek misiniz? Yorum bölümünde bize bildirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here