Güzellik

Doğal Diş Beyazlatıcı

Dişçilere büyük paralar harcamadan ışıltılı bir gülümseme mi bekliyorsunuz? Seni suçlamıyoruz.Kim istemez ki fotograf çekilirken inci gibi beyaz dişleri sergilemeyi? Ne yazık ki, dişleriniz zamanla lekelenerek parlak beyazdan sarımsı bir gölgeye geçebilir.

DIY Doğal Diş Beyazlatıcı


Güzel parlak bir gülümseme için basit bir çözüme sahiptir. İçecek tercihlerinizi değiştirmenize veya profesyonel tedavilere gerek yoktur. Bu basit tedavi için iki malzemeyi gerektirir ve harika bir ev yapımı beyazlatıcı görevi görür.

Temel Bileşenler ve Ne işe yarar:

Çilek:
Böyle bir yakut kırmızısı meyvenin dişleriniz üzerinde nasıl beyazlatıcı bir etkisi olabilir? Mantıksız görünebilir, ancak çilekler doğal bir diş beyazlatıcı ajan olan malik asit içerir. Sadece çilek beyazlatmak için işe yaradıkları anlamına gelmez! Doğal gıda içerdiğinden, süper yiyeceklerle beyazlattıktan sonra dişlerinizi fırçalamak hala önemlidir.

Karbonat:
Kabartma tozu bir dizi diş parlatıcı fayda sunar. Diş yüzeyindeki lekeleri ve renk bozukluklarını giderir ve dişlerinize parlak beyaz bir görünüm veren parlatıcı maddeler içerir.Karbonat tadı yüzünden sizi etkilesede limon ile birleştirebilir.Bu karışım onu daha güclü hale getirecektir.

Yöntem:

  1. Bir büyük çileği kasede ezin ve bir çay kaşığı kabartma tozu ile karıştırın.
  2. Karışımı beyazlatmak istediğiniz diş bölgelerine yaymak için yumuşak bir diş fırçası kullanın.
  3. Karışımı 5-10 dakika dişlerde bekletin.
  4. Dişleri bir diş macunu ile iyice fırçalayın. Daha sonra kalan tohumları veya parçaları çıkarmak için diş ipi kullanın.
  5. Kalan asidi temizlemek için bir kez daha su ile durulayın.

Harika sonuçlar için haftada bir kaç defadan fazla uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here