Güzellik

Genç Görünen Ellerin sırları nelerdir ?

Eller bir kişinin yaşı hakkında çok şey söyler. Dokundukları ve sürekli yıkadıkları ve kuruttukları her şey arasında elleriniz sizi yaşam boyunca taşıdıkça çok şey yaşadı. Yüzünüzün taze ve genç görünmesini sağlamak için düzenli olarak nemlendiriciler, güneş kremleri, gece kremleri ve peeling fırçaları uyguladınız, o zaman neden ellerinizi benzer bir cilt bakım rejimine uygulamıyorsunuz? Yüzünüzdeki gibi yaşlanmayı durdurmak için aldığınız önlemlere rağmen, düzenli olarak bakım yapmayı ihmal ederseniz elleriniz tıpkı onun gibi yaşlanacaktır.Kadınspor.com ve beyazdut.com, kırışıklıkları ortadan kaldırmak, cildi sıkılaştırmak ve ellerinizi süper genç görünmesini sağlamak için bazı harika hileleri sıraladık.

Genç görünümlü ellerin nasıl elde edileceğine dair bu kullanışlı ipuçlarıyla birkaç yıl daha genç gösterin.

Güneş Koruyucu

Yaşlanan cilde gelince, güneş en büyük suçludur.Size muhtemelen günş koruyucu kullanın denildi muhtemelen bu tavsiyeyi alıyorsunuz ve güneş engelleyici güneş kremini kollarınıza, yüzünüze ve boynunuza uygulayacaksınız.Ellerini unutma! Cildinizin geri kalanı kadar zararlı güneşe maruz kalmaya karşı da savunmasız, özellikle sürüş sırasında elleriniz açıkta ve çaresizce güneşe maruz kalıyor.Güneşin UV ışınları cildimizi genç ve sağlıklı tutan kolajeni emer.Her gün uygulamak ve arabanızda veya çantanızda küçük bir şişe tutmak için bir alışkanlık haline getirin.

Kırışıklık Ürünleri

Kırışıklık karşıtı krem ​​ile sağlıklı genç eller! Bu kremler ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü hedefler ve azaltır.Çoğu krem, cildinizi bebeği yumuşaklaştıracak sağlıklı bileşenlerle formüle edilmiştir. Yaşlanma karşıtı herhangi bir ürünü yüzünüze her uyguladığınızda, ellerinize de biraz uygulayın.

Nemlendirin

Kuru, çatlamış eller yaşlanmanın belirtisidir. Bir nemlendiriciden düzenli nemlendirme, ellerin daha genç ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmalarını sağlayarak kaba ve pullu hale gelmesini önler. Nemlendirme özellikle peeling yaptıktan sonra etkilidir, bu da birikebilir ve ellerin daha yaşlı görünmesine neden olabilecek ölü cilt hücrelerini uzaklaştırır. Onlara hak ettikleri tedaviyi vermek için parmaklarınızı, avuç içlerinizi ve kütiküllerinizi losyon sürdüğünüzden emin olun!

Bizimle paylaşmak için biraz daha cilt bakım ipuclarınızı bizimle paylaşın.Herkes faydalansın.Herkesin bilmesine izin verin.! Aşağıdaki bölümde bir yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here