Güzellik

Kuru Fırçalama: Güzel Cildin Sırrı

Günlük yaşamın zorlukları nedeniyle, cildimiz her gün zarar alır ve cilt bakımını gerekli kılar. Hücrelerimiz yenilenir, ancak uygun bakım olmadan cildimiz, sağlıklı hücrelerin yerini almasına ve ölü hücreleri tamamen temizlenmez

Kuru fırçalama, şaşırtıcı sonuçlar veren bir teknik olarak dikkat çekti. Tüm vücut üzerindeki basit hareketlerle, hücre uyarımı cildin yenilenmesini sağlar.

Kuru fırçalama sayısız fayda sağlar:

Pul pul dökülme :Cildimiz en büyük organımızdır ve aynı zamanda en büyük atık giderme sistemimizdir.Ölü hücreleri çıkarmak, sağlıklı ve yeni hücrelerin güneşten ve vücudunuza yağlardan besin almasına izin verir, bu da cildinize doğal bir parlaklık verir.

Selülit Azaltma:Selülit birçok insan için ortak bir sorun olabilir. Yağ hücrelerinde sıkışmış toksinlerin neden olduğu selülit, düzenli kuru fırçalama uygulamasıyla azaltılabilir. Fırçalama hareketleri, toksinlerin salınmasına yardımcı olan yağ hücrelerini uyarmaya yardımcı olur.

Yumuşak Cilt: Ölü cilt temizliği sayesinde kuru fırçalama gözeneklerinizi açar, besin emilimine yardımcı olur ve doğrudan cildinizin yumuşak ve esnek olmasını sağlar.

Canlanma:Sabah erkenden kuru fırçalama vücudunuzu uyandırmaya yardımcı olur. Bunu kafein yerine koymayı düşünün. Geceleri kuru fırçalama cildinizin gevşemesini ve günlük işten yavaşlamasını sağlar.

Kuru fırçalama nasıl yapılır ?

  1. mevcut çeşitli kuru fırçalar vardır. Bununla birlikte, vücudunuzun her yerine ulaşmak için doğal kıllıve uzun bir sapla bir tane satın almak en iyisidir .
  2. Küvette çıplak durun ve ayağınızdan başlayın, göğsünüze doğru yukarı doğru fırçalamaya başlayın.
  3. Her bölgeye uzun adımlarla sağlam bir fırça yapın.
  4. Tüm vücudunuzu fırçaladıktan sonra, duş suyunu açın ve düzenli bir banyo yapın. Soğuk duşlar kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur ve cilt iyileşmesinde bir avantajdır.
  1. Bittikten sonra vücudunuzu kurulayın.
  2. Fırçayı duştan önce günde iki kez, sabah ve gece uygulayın. Harika sonuçlar için bunu her gün yapabilirsiniz.
  3. Kesiklerden ve sıyrıklardan kaçının ve daha hassas hissettiren alanlarda daha az baskı uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here