Zayıflama

Kolları inceltme egzersizi

HIIT , Yüksek Yoğunluklu Aralık Eğitiminin kısaltmasıdır. HIIT, yüksek yoğunluklu egzersiz ve kısa dinlenme süreleri arasında geçiş yapar, ardından diziyi veya devreyi tekrarlar. Bu egzersiz şekli, istikrarlı bir tempoyu sürdürmekten daha fazla kalori ve daha sonra vücut yağını yakar. Bu nedenle, bizim HIIT silah egzersiz bir zorunluluktur deneyin .

Bu kol egzersizi, tricep ve bicep kasları hedefleyen ağırlık kaldırma ile kol kaslarını örten yağları hedefleyen kardiyovasküler egzersizi birleştirir. Kuvvet antrenmanını ve kardiyoyu birleştirerek güçlü bir yağ yakma rutini yaratırsınız ve egzersiz bittikten sonra 24 saate kadar yağ yakmaya devam eden bir yağ yakma makinesi haline gelirsiniz .

Aralıklı antrenmanlar yağ yakmak ve yağsız bir vücudu şekillendirmek için harika olsa da, sağlıklı olmak, aşırı vücut yağını kaybetmek ve tonlu ve tanımlanmış bir vücut oluşturmak için reçete , bu üç elementin sürekli olarak birleştirilmesiyle oluşturulur.

Yapılması Gerekenler : Her egzersizi 30 saniye uygulayın ve her bir egzersizden 10 saniye sonra dinlenin; dört devreyi tamamlayın. En iyi sonuçlar için bu antrenmanı haftada 3 kez tamamlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here