Güzellik

Kıvırcık Saç Maskesi

Sıcak hava yaklaştıkça, saçlarımız sevmediğimiz şekilde tepki vermeye başlar. Kıvırcık saçlar, saçlar düzgün bir şekilde nemlendirilmediğinde neme doğal bir yanıtıdır. Bu sıcak yaz günlerinde, saçınızda derin bir saç kremi olması sizi birkaç gün boyunca taşıyacaktır.

Bu kıvırcık saç maskesi kuru, kıvırcık saçlarla savaşmanın mükemmel bir yoludur. 4 basit içerikle güneşten savaşın ve saçlarınıza yaz boyunca güzel bir parlaklık verin.

Temel Malzemeler ve İçeriği:

Yumurtalar:Yumurtalar doğal bir saç kremi olup kuru saçları nemlendirir ve ipeksi bırakır. Vitaminler ve mineraller açısından zengindir, yumurtaların köklerinizi güçlendirmesine izin verir, bu da daha güçlü saçların teşvik edilmesine yardımcı olur.

Mayonez:Mayonez, saçları onarmaya ve saçınızı doğal pH seviyesine döndürmeye yardımcı olmak için yağları, yumurtaları, sirkeyi ve vitaminleri birleştirir. Maske olarak uygulanan bu bileşenler ayrıca saçın nemlendirilmesine yardımcı olan hücrelerin nemlenmesine yardımcı olur.

Bal:Bal saçları doğal olarak nemlendirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda saçta doğal bir parlaklık sağlar.

Zeytinyağı:O canlı yağ, saçınıza yeni bir parlaklık ve yumuşaklık getirir. Vitamin A ve E ve antioksidanlar zeytinyağının saçtaki nemi kapatarak proteini korumasına izin verir.

Nasıl yapılır?

  1. Bir kasede 1 yumurtayı köpürünceye kadar çırpın.
  2. Yumurtanın içine 2 yemek kaşığı mayonez, 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 2 yemek kaşığı bal ekleyin ve iyice karıştırın.
  1. Ellerinizi karışıma batırın ve kökünüzden başlayıp saçınızın geri kalanına uygulayarak karışıma masaj yapın.
  2. Başınızın ve saçınızın üzerine bir duş başlığı yerleştirin ve her şeyin 15-20 dakika dinlenmesine izin verin.
  3. Duşa girin ve karışımı iyice durulayın.
  4. Maske gittiğinde, saçınızı yıkamak için şampuanınızı kullanın ve maskenin kokusunu giderin.
  5. Şaşırtıcı sonuçlar için bu maskeyi haftada bir kez uygulayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here