Beslenme

Düğün Gününüz İçin 8 Kilo Verme İpuçları

Ve muhteşem görünmeyi hak ediyorsunuz sonuçta, hayatınızın en önemli günlerinden biri düğün günü olucak. Ancak, büyük günden önce kilo vermek istiyorsanız, sizi doğru yönde sürükleyecek bir eylem planına ihtiyacınız var. İşte düğün gününden önce kilo vermek için ipuçları:

Mümkün olan en kısa sürede başlayın:

Kilo vermeye başlamak için büyük günden önceki haftaya kadar bekleyerek düğün stresine eklemeyin. Diyet ve egzersizlerde en kısa sürede değişiklik yapmaya başlayın, böylece düzenli ve sağlıklı kilo kaybınız olabilir.


Kısa vadeli hedefler belirleyin:

Çok fazla kilo vermeniz gerekiyorsa bunaltıcı olabilir. Bu nedenle, örneğin düğün tarihine göre 15 kg kaybetmek gibi dev bir hedefe odaklanmak yerine, şimdi ve büyük etkinlik arasında ayda 5 veya 10 kg kaybetmek gibi daha küçük, ulaşılabilir hedeflere bölün.


Bir egzersiz planı yapın:

Şekillendirmek için spor salonu üyeliğine veya tonlarca zamana ihtiyacınız yok.Yemek planlarından rehberli antrenmanlara kadar kilo vermek için tüm planlarını yap.


Sürekli cardio:

Kardiyo kilo vermek için kritik öneme sahiptir, ancak düğün günü takvime baktıkça daha çok isteyeceksiniz.Çok istediğiniz bölgeleri sıkılaşması ve zayıflamasını isteyeceksiniz.


Antrenman planlayın:

Düğün meşguliyetinde egzersiz süresinin kaybolmasına izin vermeyin. Takviminize egzersiz programı ekleyin ve söz konusu taahhüde bağlı kaldığınızdan emin olun.


Akıllı diyet değişiklikleri yapın:

Makul bir diyet yaparak fazla kilo verin.Temiz yemek, işlenmiş gıdaları, aşırı şekeri ve toplu yemeklerden uzak durarak basit bir yaşam tarzı değişikliğidir. Bunun yerine, vücudu besleyen lezzetli, doğal içerikler seçmektir.


Akıllı olun:

Diyetinizi daha fazla meyve, sebzeler ve kepekli tahıllar içerecek şekilde ayarlasanız bile, çok fazla yerseniz kilo verme hedefinize ulaşamazsınız. Porsiyon Kontrolü ile kilo kaybınızı arttırın.

Kilo Kaybı için Kalorileri Kesmenin Basit Yolları:
Sağlıklı atıştırmalıkları elinizin altında tutun.Hareket halindeyken elinizde bol miktarda sağlıklı besinler bulundurun.Elma, ev yapımı düşük kalorili yemekler hazırlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here