Yoga

Dinlenmek için Akşam Yoga yapmak

Stresli, sinirli, bitkin veya belki de hepsini hissediyor musunuz? Öyleyse, düzenli olarak yoga rutinlerini ve nefes alma tekniklerini uygulamak, bu olumsuz duygular üzerinde muazzam, olumlu bir etkiye sahip olabilir.Bırakın! bir süre dünyanın endişelerini bir kenara bırakın, nefesinizi takip edin ve vücudunuzdan çıkan gerilimi hissedin. Bunu yapmanıza yardımcı olmak için, bir akşam yoga seansı için mükemmel olan dört yoga sınıfı seçtik. Rahatlamak için bu akşam yoga yapın ve her zamankinden daha iyi uyuyacaksınız!

Yoga

Stres, bitkinlik ve üzüntü gibi duygularla mücadele etmek devam eden bir süreçtir. Bir kez yoga yapmayı ve sonsuza dek daha iyi hissetmeyi beklemeyin. Bunun yerine, uygulamanızı düzenli bir alışkanlık haline getirme zihniyetine girin. Haftada en az üç seans gerçekleştirmenizi öneririz. Neyse ki, yoga zihninizde ve bedeninizde bir fark yaratacak kadar zorlayıcıdır, ancak sık sık gerçekleştirilecek kadar yumuşaktır.

Yogaya ek olarak, sağlıklı bir diyetin sürdürülmesi zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Bol besleyici yiyecekler yemek ve sağlıksız yiyecekleri ortadan kaldırmak, şüphesiz kendinizi daha iyi hissetmenizi ve daha iyi uyumanızı sağlayacaktır.

Gözden Geçirme: Daha Dengeli Bir Beslenmeye Başlamanın Basit Yolları

Dinlenmek için Akşam Yoga


Aşağıdaki yoga akışlarının her biri 30 dakika veya daha azdır. Ruh halinize en uygun olanı seçin. Ardından, yatak odası veya aile odası zemininde uzanın ve sıkıştırmaya hazır olun!

Dinlenmek için Yoga
Dış dünya sizi endişeli mi hissetiriyor ? Eğer öyleyse, bir çözümümüz var! Dinlenmek için 30-dakikalık bu yoga dizisi her fitness seviyesi için mükemmeldir. Kurtarmak, telafi etmek ve yenilemek için biraz “zaman ayırmanızı” sağlar.

Yatma Zamanı için Yoga
Bu yoga sırası, günün stresinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca vücudunuzu mükemmel bir uyku gecesi için hazırlayacaktır. Sizi sakinleştirecek ve hoş ve rahat olmanıza yardımcı olacak 20 dakikalık bir dizi!

Bu sakinleştirici akşam yoga rutinlerinden hangisini önce deneyeceksiniz? Hangisini seçerseniz seçin, daha sonra nasıl hissettiğinizden eminiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here