Zayıflama

Daha Hızlı Koşu için 3 Adım

Havalar ısınmaya başladığında, en iyi yağ yakma, vücut sıkılaştırma ve ücretsiz egzersizlerden birini geliştirmek için mükemmel bir zaman koşu! İster eğlenceli bir yaz yarışına kaydolun, ister yeni bir koşu programına başlayın, ya da sadece fazla kalori yakmanın daha fazla yolunu arayın, daha hızlı koşmak için bu ipuçları sizin için mükemmel! Diğer tüm antrenmanlarda olduğu gibi, uygulama da size yardımcı olacaktır. Kısa sürede diğer koşucuları geçmenizi sağlayacak koşu ipuçları için okumaya devam edin!

Formunuzu mükemmelleştirin. Yanlış koşu formuyla kendinizi baştan yavaşlattığınızda bir şeyde daha iyi olmak zordur. Mümkün olduğunca dik durduğunuzdan (eğilmeden!) Emin olun ve omuzlarınızı gevşetin. Ayağınızın ortasına doğru yere veya koşu bandına çarparken kollarınızı ileri geri sallayın. Ve derin nefes almaya devam etmeyi unutmayın

Koşu planınıza aralıklı antrenman ekleyin. Hızlı ve yavaş arasında geçiş yapmak, hızınızı artırmanın en iyi yollarından biridir. Hedef hızınızda 1 dakika koşmayı ve ardından 1-3 dakika daha yavaş bir tempoda toparlamayı deneyin.Aralıklı antrenmanlar uzun süre dayanıklılık koşularından daha fazla kalori yakabilir!

Bazı ağırlıkları kaldırın! Koşmak çok fazla iştir ve bacak kaslarınız ne kadar güçlü olursa koşular sırasında o kadar hızlı giderler! Bacak gücünüzü artırmak ve koşu hızınızı artırmak için bazı egzersizlerimizi deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here