Yoga

Boyun ağrısı için 5 egzersiz

Hiç boyun ağrınız oldu mu? Benim oldu, ve size söyleyeyim eğlenceli değil! Boyun ağrısı, bir dizi günlük aktivite yapmanıza engel olabilir. Gün boyunca kafanızı ne sıklıkta çevirdiğinizi düşünün … Saysanız çok fazla kez, değil mi? Boyun ağrısının nedenleri kas gerginliği, yaralanma ve hatta kas gerginliğinden (genellikle stres nedeniyle) farklılık gösterebilir. Boyun ağrınız sıkı kaslardan kaynaklanıyorsa, harika haberlerim var! Boyun ağrısını hafifletmek için bu altı rahatlatıcı yoga pozunu deneyin!

Birçok insan boyun ağrısından muzdarip olduklarına, sadece sıkı boyun kaslarına sahip olduklarına inanıyor.Aksine, bir takım kas grupları suçlanabilir. Boyun ağrısı sadece sıkı boyun kaslarından değil, aynı zamanda sıkı omuzlar, bel, üst sırt ve göğüs kaslarından da gelir. Omurga boyunca, gün boyunca uzun süre oturan insanlarda yaygın olarak bulunan bir neden olabilir. Boyun ağrısını hafifletmek için bu beş rahatlatıcı yoga pozu tüm bu kas gruplarını kapsayacaktır. Üst vücudumuzda uygun esnekliğe sahip olduğumuzda, duruşumuz iyileşecek ve ağrılarımız ve ağrılarımız azalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here