Güzellik

Yaşlılık lekeleri & Noktaları Hafifletmek için 4 bilinmesi gereken

Yaşlılık noktalarından çillere ve güneş hasarına kadar, yaşlılık lekelerini tetikleyen bir sürü unsur vardır.Bu sinir bozucu lekeler cildinizin taze ve genç görünmesini önler ve sizi daha yaşlı gösterir. Tabii, bu noktaları gizlemek için fondöten kullanabilirsiniz, ancak makyaja güvenmek yerine onları tamamen kurtulmak istemez misiniz? Genel olarak cilt tonunuzu hafifletmek ve aydınlatmak için 4 kusursuz numara sunuyoruz.Size cildiniziz yaşlılık lekeleri ilk önce nasıl önleyeceğinizi anlatmak istiyoruz! Bilmeniz gereken: Güneş kremi. Güneşe maruz kalma, cilt renk değişikliği ve koyu lekeler söz konusu olduğunda 1 numaralı suçludur.

Yaşlılık lekeler hafifletmek ve size parlak, genç bir ışıltı vermek için kesin olan bu 4 ipucu ve püf noktaları ile hayallerinizin tenini alın!

Limonlar
Çirkin lekelerle uğraşırken, limon sorunlarınıı giderebilir. Turunçgillerin doğal asitliği, organik bir açıcı maddesi olarak işlev görür, ve koyu lekeleri aydınlatır. En iyi seçeneğiniz, bakkalınızda bulabileceğiniz şişelenmiş türü değil, gerçek meyveden taze limon suyu kullanmaktır. Bu hızlı, kolay ve uygun fiyatlı yöntem, limon dışında hiçbir şey gerektirmez. Bir pamuk topunun üzerine biraz meyve suyu sıkın ve doğrudan lekelere uygulayın. suyu 15 dakika bekletin, sonra durulayın

Süt
Evet, bu doğru ekşi süt bazen, özellikle net bir cilt söz konusu olduğunda kullanışlı olabilir. Süt, yüz lekelerini hafifletecek ve istenmeyen cilt renklenmelerini gideren laktik asit içerir. Bu arada, süt cildinizi rahatlatır ve sakinleştirir, gelecekteki lekeleri önler.Sütü yüzünüze uygulayın ve 15 dakika bekletin. Daha sonra durulayın ve tekrarlayın ve en iyi sonuçları elde etmek için süt 2 hafta boyunca günlük olarak uygulayın.Bu harika doğal yöntem doğal bir yüz temizleyici görevi görür, bu yüzden yüzünüzü ekşi sütle tedavi edin.Cildinizin size teşekkür edeceğine söz veriyoruz!

E Vitamini Yağı
E vitamini yağı, koyu lekeleri azaltmak için ultra etkili bir çözüm sunar. Doğal bir antioksidan olan E Vitamini, cildin korunmasında, koyu lekelerin ve lekelerin oluşmasını ve akşam cilt renginin bozulmasında önemli bir rol oynar.Cildin iltihabı tetikleyen ve kırışıklıklar ve koyu lekeler oluşturan zararlı serbest radikallere karşı savunmasına yardımcı olur. Doğal bir nemlendiriciden bahsettik mi? E Vitamini cildi pürüzsüzleştirir ve kuru tırnak etlerini onarır! Yatmadan önce biraz lekelere biraz yağ sürün ve uyandıktan sonra durulayın.

Aloe Vera
Aloe vera’nın birçok cilt faydası vardır. Cilt lekelerin görünümünü azaltmak bunlardan biridir. Eşsiz bitki cilt tonunu bile çıkarabilir ve sadece parlaklık ile parlayan güzel, lekesiz cildi göstermenize yardımcı olabilir. Aloe vera, besin açısından zengin profili ve kimyasal içeriği sayesinde saç, cilt ve vücut sağlığı konusunda kanıtlanmış bir çözümdür. Mineraller, amino asitler ve enzimlerle patlayan güçlü bitki, jel formunda uygulandığında koyu lekeleri beyazlatır. Aloe Verayı cildinize iyice ovalayın ve 30 dakika bekletin, sonra suyla durulayın. Optimum sonuçlar için cildinize 2-3 hafta boyunca günlük olarak biraz aloe uygulayın!

Paylaşmak için başka ipuçlarınız mı var? Sizden duymak isteriz! Aşağıdaki bölümde bir yorum bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here