Güzellik

Siyah nokta için DIY Burun Şeritleri

Birçoğumuz ortak bir cilt bakımı durumundan sinirleniyoruz: siyah nokta

Siyah nokta, gözeneklerimizin en büyüklerinde, genellikle burunda, yağ birikmesinin bir sonucudur. Bu yağ birikimi oksitlendiğinde, yağ rengi koyulaşır ve en güzel tenleri bile kötü hale getirir.

Sadelik her zaman en iyisidir, özellikle cilt bakımı söz konusu olduğunda. Bu basit tarif doğal olarak burnunuzdaki siyah noktaları kaldıracak ve ortak bir sorun alanında güzel bir cilt göstermenize izin verecektir.

Temel İçerik ve Nasıl yapılır ?

Yumurta Beyazı :Yumurta aklarındaki çeşitli proteinler ve besinler cildinizi beslemek için mükemmeldir. Cilt sıkılaştırma özellikleri bu şeridin işi yapmasının ana nedeni olacaktır.

Nasıl yapılır ?

  1. Yumurta akını yumurta sarısından ayırın ve küçük bir kaba yerleştirin. Sarısı daha sonra kullanmak için saklayabilir ve birçok tariften birini deneyebilirsiniz
  1. Bir kağıt havlu alın ve burnunuza uyacak bir parçaya ayırın.
  2. Şeridi yumurta beyazına bırakın, tamamen ıslanmasına izin verin.
  3. Nemli şeridi burnunuza uygulayın ve 15-20 dakika veya havlu kuruyana ve sertleşene kadar kurumaya bırakın.
  4. Şeridi soyun ve hazırsınız!
  5. Cildinizin hassasiyetine bağlı olarak, bu şeridi 2-3 günde bir kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here