Güzellik

Kırışıklık Karşıtı Maske Yapımı

Gençlik Çeşmesi’ni bulma yolculuğundan hiç vazgeçmedik.Ölümsüz olmak çok uzakta olabilir, ama genç görünmek buna yakınız.Bazı kadınlar kırışıklıklarını normal karşıılarlar. Kırışıklıklar bilgeliği temsil eder hayattaki yolculuğumuzu sergiliyorlar ve kim olduğumuzun güzel bir temsilidir. Ne yazık ki, bazen istediğimizden daha erken gelirler. Güneşten gelen ultraviyole ışınları, genetik, yüz reaksiyonlarımız, sağlıksız alışkanlıklar, zayıf beslenme ve stres gibi kırışıklıklara neden olan birçok faktör vardır.

Reyonlarda kırışıklıklardan kurtulmayı teklif eden inanılmaz malzemelerle yüzlerce krem ​​var ve aslında işe yarayabilirler. Sorun şu ki, kremler vücudunuzun kırışıklıklardan kurtulmak için ihtiyaç duymadığı birçok malzemeye sahip. Bu kimyasalların çoğu sadece diğer kimyasalları desteklemek için çalışır.Kendinde evde kırışıklıklara karşı tedavini yapabileceğini biliyor musunuz musun ?

Evde kırışıklıklara karşı tedavi Malzemeler ve Nasıl yapılır ?

Yulaf ezmesi:Yulaf ezmesi, vücudumuzda iyileşmeyi sağlamak, onarmak ve teşvik etmek için 18 amino asit içerir. Yulaf ezmesini topikal olarak yüzünüze uygulayarak, iyileşmenin doğrudan faydalarını elde edersiniz. Yulaf ezmesi dokusu da doğal bir eksfoliant yapar. Ölü hücreleri yüzden çıkarmak, sağlıklı cilt hücrelerinin canlı kalmaları için ihtiyaç duydukları besinleri almasını sağlar.

Ham bal: İşlenmiş bal da etkili olmasına rağmen, ham bal amino asitler ve faydalı vitaminler açısından daha zengindir. Bal, B ailesinden birçok vitamin ile zengindir; en önemlisi B1 vitamini. B1 vitamini serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olur. Serbest radikaller vücudumuzda doğal olarak oluşan reaksiyonlardan kalan kimyasal atıklardır. Yüzünüz için bu, kırışıklıkların azaltılması ve yaşlanma sürecinin görünümü azaltmada çok işe yarar.

Nasıl yapılır ?

  1. Pakette belirtildiği gibi 1 porsiyon yulaf ezmesi hazırlayın.Gereksiz bakterileri önlemek için arıtılmış veya filtrelenmiş su kullanmanızı öneririz.
  2. Yulaf ezmesine 2 yemek kaşığı bal ekleyin ve karıştırın. Daha iyi bir tutarlılık için, bir karıştırıcıda 10 saniye boyunca karıştırabilirsiniz.
  3. Karışımı başka bir kaba aktarın ve soğumasını bekleyin. Tavaya koyarsanız soğuması daha uzun sürer.
  4. Karışımın soğumasını beklerken, üzerinde olabilecek fazlalığı gidermek için yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Her parçanın besin maddelerinden gerekli faydaları almasını sağlamak için yüzünüz doğal durumunda olmalıdır.
  5. Karışım soğuduktan sonra yüzünüze ve çene çizginizin biraz altına uygulayın. Karışımı yüzünüze hafifçe masaj yapın.
  6. Macunu yüzünüzde 10 dakika bekletin.
  7. Yüzünüzü ılık suyla yıkayın ve macunu yüzünüzden çıkarın.
  8. Sağlıklı tutmak için yüzünüze doğal bir nemlendirici uygulayın.Cilt besleyici ve nemlendirici krem uygulayın.
  9. Bu maske cildinizin canlı görünmesini sağlamak için günde bir kez uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here