Spor

Biker tayt, Biker şort kadın, ve biker şort kadın kombinleri, biker tayt

Spor egzersizleri etkinliklerindeki etkiyi en üst seviyeye çıkaran bu biker şortlar, kilo vermenizde sizlere yardımcı olmaktadır.Sokak modasının vazgeçilmezi bayan kısa şort modellerinden, Biker Yüksek Bel Şort Tayt ile farkını anlayabilirsiniz.Diz kapağının altına kadar inen modele uzun Biker Şort, diz üstü olan modellere kısa biker şort denilmektedir.Biker şortlar rahatından taviz vermeden şık kombinler yaratmana olanak tanır.

Biker tayt ne demek?


Rahatlık söz konusu olduğunda, şık ve uzun süreli kullanım yanı sıra toparlayıcı özellikliğinden dolayı da oldukça sevilen bu kısa spor taytlar kurtarıcı giyim ürünleri olarak dolabımızda yer almaya başladı. Sporcu ve toparlayıcı kısa biker tayt modelleri ile de çeşitlilik gösterir.

Biker tayt nasıl kombinlenir?

Kısa biker taytların üzerine giyilebilecek en iyi kombin modellerinden birisi croptur. Basic ve sade bir tişört ile şık bir görünüm elde edebilmek mümkün olur.Bu kombine en iyi aksesuar kombini sırt çantası modelidir.

Kısa Tayt nasıl seçilir?

Tayt seçerken %100 pamuklu kumaşlar kışın yerinde seçim olsada, hava geçişine olanak veren, soğuktan koruduğu kadar sıcakta da hareket kolaylığı sağlayan, vücut sıcaklığını mümkün olduğunca sabit tutan ve tertetmeyen kaliteli sentetik polyester karışımlı ya da spandex kumaşlardan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

Kısa Tayt kimler giymeli?

Vücut olarak düzgün vücut hattına ve çok kalın bacaklara sahip olmayan kadınlar tayt giyebilir.Bu diğer hanımların giymeceğine anlamına gelmemektedir.Siyah kadın tayt modelleri tüm kötü durumu maskelemektedir.Kadın tayt giydiğinizde dikkat etmeniz gereken bir diğer noktada kalçalarınızı kapamak için üzerine tunik, uzun gömlek, penye, triko ve tshirt giyimleri tercih etmektir

Kısa spor taytı nasıl olmalı?

Spor Taytı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Vücudu ve beli tamamen kavramasına dikkat etmeniz gerekmektedir
  • Nefes alan atmosferik kumaş ve hızlı kuruyan polsyester kumaşlar tercih edilebilir.
  • Hareket kısıtlayıcı olmamalıdır
  • Esneyen kumaş olmaldırı
  • Dikiş bölümleri rahatsz etmemelidir.
  • İç göstermeyen kumaşlar tercih edilmelidir.

Zayıflar nasıl kısa tayt giymeli?


Siyah, lacivert gibi koyu tonlar kiloyu sorun yapan hanımlar için doğru kısa tayt seçimi olacaktır.Kamuflaj desenli taytlar ya da leopar desenli taytlar ince görünme konusunda çok başarılı değildir.. Düz ve toparlayı kısa taytlar etkisi bulunan kısa taytları tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here