Uncategorized @tr

Bu basit numaralarla iPhone’unuzla daha da güzel fotoğraflar çekebilirsiniz

Sosyal medya hayatımızın önemli bir parçası ve imgeler bunun bir parçası. Instagram özet akışınıza değer verdiğinizde veya fotoğraf çekmeyi sevdiğinizde, kalitenin optimal olması çok güzel. Özellikle bunu akıllı telefonunuzla yaptığınızda.Bu, sizi çok basit yollarla daha da iyi hale getirebilir.

Güzel aydınlatma, keskin bir kamera ve güzel bir filtre, fotoğraflarınız için her zaman harikalar yaratır, ancak iPhone’unuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Adobe Lightroom
Adobe Photoshop Lightroom, profesyonel fotoğrafçılar da dahil olmak üzere birçok kişi tarafından kullanılır. Bu uygulamayı yalnızca iPhone’unuza değil, dizüstü bilgisayarınıza da koyabilirsiniz , böylece çektiğiniz fotoğrafların daha büyük bir görüntüsüne sahip olursunuz. Lightroom, görüntülerinizi düzenlemek için, pozlamayı, renkleri ve çok daha fazlasını yoğun bir şekilde ayarlamak gibi birçok seçenekle bilinir. Buna ek olarak, uygulama tamamen ücretsiz!

Kamera + 2
Kamera + 2, birçok kişiye göre en iyi ve en güçlü kamera uygulaması. Böylece bu uygulama ile hemen fotoğraf çekebilir ve düzenleyebilirsiniz. RAW formatında görüntüler çekebilir, gölgeleri daha güçlü hale getirebilir ve görüntüyü geliştirebilirsiniz. Ve henüz bu uygulamanın zengin olduğu birçok filtre hakkında konuşmadık.

Görüntü Düzenleyici
Hepimizin sinir bozucu, küçültme veya büyütme bulduğu bir şey. Bir fotoğrafı yeniden boyutlandırmak istediğinizde, bazen zor olabilir: fotoğraf bulanıklaşır veya hepsi tam olarak istediğiniz şekilde çalışmaz. Neyse ki, Image Resizer herhangi bir çaba harcamadan yeniden boyutlandırmanıza izin verir. Bu, kaliteden ödün vermeden fotoğrafınızı küçültür veya büyütür.

Photoshop Düzeltme
Adobe Photoshop Fix ile resimlerinizi çok basit bir şekilde rötuşlayabilir ve geri yükleyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz düzenleme ne olursa olsun, bu uygulama yapacak! Rötuşlayın, istediğiniz her şeyi daha açık veya daha yumuşak hale getirin.Fotoğraflarınız mükemmel değilse, artık bilmiyoruz.

İPhone kamerada pozlamayı ayarlama
İPhone kamerada mümkün olan en iyi resmi çekmek için hileler de var. Birçok fotoğraf tek bir nedenden dolayı başarısız olur: pozlama. Fotoğraflarınızı çekerken bile bunları büyük ölçüde değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Aynı zamanda çok basit: parmağınızı tek bir yerde tutun ve birkaç saniye burada bırakın. Parmağınızı yukarıdan aşağıya doğru sürükleyebileceğiniz bir kare göreceksiniz. Ne kadar yükseğe çıkarsanız fotoğraf o kadar hafif olur. Bu şekilde daima mükemmel ışığa sahip olursunuz.

Canlı Fotoğrafları Kullan
Aydınlatma güzel olur olmaz, konum iyi ve kalite gereksinimlerinizi karşılar, elbette mümkün olan en iyi çekimi yapma zamanı. Kafanızda bir şey olduğunda bu bazen çok zor olabilir. Bu nedenle her zaman iPhone kameradaki bir seçenek olan Canlı Fotoğraf’a gidin. Bu şekilde birkaç saniyelik bir seçim alırsınız ve en güzel olanı seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here