Spor Giyim

Sütyeninizi elde yıkama

Sütyenlerinizi elde yıkamak için buradaysanız, en sevdiğiniz şınavın sonsuza kadar sürmesi için ilk adımı atıyorsunuz demektir. Sütyenlerinizi giymek için yeterince büyüdüğünüzden beri elde yıkıyorsanız, şimdiye kadar tanıştığım herkesten daha fazla motivasyon ve enerjiye sahip olduğunuz için tebrikler.

Evet, çamaşır makinesinin cezbedici olduğunu biliyorum. Sütyenlerinizi elde yıkamak biraz zahmetli olabilir ama siz bu fikri çöpe atmadan önce şunu söyleyeyim ki elde yıkama aslında düşündüğünüzden çok daha kolay. Dört basit adımda temiz (ve mutlu) bir sütyen çekmecesine doğru yola çıkacaksınız.

Adım 1: Lekelere nokta muamelesi yapın.

Düzenli elde yıkamada kesinlikle çıkmayacak inatçı lekeleriniz varsa güçlü deterjanları öneriyoruz.Tek yapmanız gereken barı ılık suyla ıslatmak, lekeye nazikçe sürmek ve yaklaşık beş dakika bekletin.

Kusursuzsanız ve sütyeninizde leke yoksa, bunu göz ardı edebilir ve 2. Adıma geçebilirsiniz.

Adım 2: Islatın. suyu emdirin

Bunu sütyeniniz için güzel, rahatlatıcı bir köpük banyosu olarak düşünmeyi seviyorum. Lavabonuzu oda sıcaklığında suyla doldurun ve en sevdiğiniz çamaşır sabunu veya deterjanını ekleyin. Sütyeninizin alkole ve çamaşır suyuna zarar verdiğini unutmayın, bu nedenle deterjanınızın içeriğini kontrol edin!

  1. Adımda uyguladığınız noktalara odaklanarak köpükleri sutyeninizin kumaşına masaj yapın.

Adım 3: Durulayın

Lütfen çok sevdiğiniz sütyeninizin üzerindeki köpüklerin kurumasına izin vermeyin. Yumuşak ve rahat istiyoruz, sert ve gevşek değil. Sütyeninizi oda sıcaklığında suyla iyice durulayın.

Adım 4: Havayla kurutun.

Sana kurutucuyu kullanmanı söyleyeceğimi düşünmedin, değil mi? Cidden, kesinlikle nefret etmedikçe ve yenisini almak için bir bahane aramadıkça sutyeninizi kurutucuya koymayın.

Bunun yerine, kuruması için sutyeninizi bir havlunun üzerine düz bir şekilde koyun. Havlu fazla nemi emecek ve kuruma sürenizi (biraz da olsa) azaltacaktır, böylece en kısa sürede en sevdiğiniz sütyenine kavuşucaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here