Alışveriş, Sağlık

Her gün spor sütyeni giyebilir miyim ?

Kabul edelim, pandemi sırasında son birkaç yıldır hepimiz evde bu kadar çok zaman geçirdikten sonra, rahatlık istiyoruz. Rahat bir sutyen giymek, bir süveter, rahat bir pantolon giymek ve hiç düşünmeden bir gün demek istiyoruz.

Rahatlık giderek daha fazla arzu edilen bir trend haline geldiğinden, birçok kadın kendilerini bir elbise giyerken buluyor.Spor sütyeni sadece spor salonuna gitmekten daha fazlası. Uygun olmayan bir sutyen takmaya alışkınsanız veya telsiz bir seçenek arıyorsanız, normal bir sutyen rahatsız olabilir.

İlk başta, çoğu kişi Spor sütyeni birçok kişi göğüslerinin şeklini korumaya, sarkmayı azaltmaya ve göğüs terini emmeye yardımcı olabileceğine inandığından, gün boyu her gün harika bir fikir gibi görünüyor. Gerçi, bunu yapmanın gerçeği bu gerçek olmayabilir.

Cildin ve Cooper bağlarının (memeye yakın olan ve onlara boyut ve şekil veren bağlar) parçalanıp meme sarkmasına neden olmasını önlemek için sürekliliği olması önemlidir.Göğüslerde kas olmadığı için fiziksel aktiviteler sırasında meme hareketini azaltmak için yeterli desteğin olması önemlidir!

Spor sütyenleri genellikle göğüsleri çok sıkı tutar ve sırt kaslarını zayıflattığı, omuz ağrısına neden olduğu ve dolayısıyla duruşunuzu bozduğu bilinmektedir. Bu aynı zamanda cildiniz için kızarıklıklar ve bükülmeler de dahil olmak üzere bir dizi sorun yaratabilir. Dar sutyenler uzun süreler için asla iyi bir fikir değildir ve yumuşak kablosuz sutyen veya bralet uzun süreli aşınma ve uzanma için daha idealdir.

Spor sutyeni veya geleneksel kopçalı stil olması farketmez, çok sıkı herhangi bir sutyen giymekten kaçınmalısınız.Uygun bir uyumher zaman önemli olacak ve bizim gibi uzmanların yardıma geldiği yer burası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here