Alışveriş

Saç Bakım hataları Düzeltmemiz gerekenler

Dünya’da ki tüm kadınlar parlak güzel saçlara sahip olmak ister.Tüm kadınlar güzeldir ve en çok hakkettikleri güzellik saçlarıdır.

Her kadın muhteşem, süper parlak, düz ve pürüzsüz saçlar ister.Bununla birlikte, sağlıklı saçların büyümesi ve mümkün olan en iyi şekilde korunması, yapılacak en iyi şeydir.

Saçlarının güzelliğini arttırmak için neredeyse tüm olası yolları deniyorlar.

Ama sonuçlar…

Her şeyi denemelerine rağmen, hala saç dökülmesi, çok kıvırcık veya kuru saçlar, kırılmış uçlar, parlaksız saçlar, saç incelmesi ve ne gibi sorunlarla baş etmektedirler.

Bunun nedeni, saçlarınızın bakımında, bilmeden saçınıza zarar vermek yerine saçınıza zarar veren bazı saç bakım hataları yapıyorsunuz.

Saç bakımı sürecinde hatalar yapıldığında çaba daha israflı hale gelir.

Bu nedenle, sağlıklı saçlara sahip olmak için saçlarınıza hemen nasıl bakacağınızı bilmeniz gerekir.

Kaçınılması Gereken Saç Bakım Hataları

  • Saçları taramak için yanlış tarama yöntemi:Saçları kabartmak için yapılan en büyük hatalardan biride ters taramaktır.
  • Saçlarınız ıslakken saç maşası kullanmak:Saçlarınız ıslakken sıcak bir saç maşası kullanmak saçlarınızı mahveder.Sıcak saç maşası kullanmak saçınızı haşlar ve zarar verir.
  • Saçınıza masaj yapın:Saçınıza sıklıkla saç masajı uygulayın.
  • Çok fazla saç şampuanı kullanmak:Saçlarınızı yıkamak iyi birşey ancak çok sık saç yıkamak saçlarınıza yararından çok zararı olucaktır.
  • Saçı kuruturken sert havlu kullanmak:Saçınızı kuruturken saçlarınızı kuruturken sert havlu saçlarınıza zarar verir ve kırılmasını sağlar.Saçlarınızı yumuşak havluyla kurutun.
  • Saçınızı kuruturken fön makinesi sıcaklığı ?: Fön makinesi kullanırken saçlarınızı çok sıcak fönde kurutursanız saçlarınız dökülmeye başlar.Saçlarınızı sıcak olmayan bir ayarda kurutun.

Sizlere saçlarınıza daha iyi gelicek kurutma yöntemleri sıraladık.

L’OREAL PARIS ELSEVE Mucizevi Yağ
Saç Güzelleştirici Krem 150 ml
URBAN CARE Curl Hibiscus ve Shea
Durulanmaz Bakım Kremi 175ml
SYOSS Keratin Bakım Saç Kremi 600 ml
Ürünü incelemek için resme tıklayınızÜrünü incelemek için resme tıklayınızÜrünü incelemek için resme tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here