Spor Giyim

Yaz İçin En Güzel 64 Yüksek Bel Mayo modelleri

Göbek deliğinizi gizleyin ve bu yüksek belli mayolar içinde sevimli görünün. Havuz kenarında uzanmaktan kumsaldayürüyüşe kadar.Yani, tatile gidiyorsanız veya yazlık gardırobunuzu güncellemeniz gerekiyorsa, bu stil kılavuzu tam size göre.

Yüksek Bel Mayo


İki Parça Mayo Modelleri


Sevimli, cilveli ve pratik iki parçalı mayolar her tatil için vazgeçilmezdir. İster çizgili, ister blok renkleri tercih edin, ister cesur bir deseni seviyor olun, bu mayolar her vücut tipi için gurur verici bir seçimdir. Beğendiğiniz bir yaka seçin ve gerisinin takip etmesine izin verin. Bu güzellikte dalgalara çarparken tüm gözleriniz üzerinizde olacak!

Mayo Altları


Mayolar yukarı! Bazen sevimli bir yüzme takımını tamamlamak için tek ihtiyacınız olan bir çift yüksek belli mayo altıdır. En sevdiğiniz mayo üstlerini yeni ve heyecan verici bir görünüm için karıştırın ve eşleştirin ya da rahat ve zahmetsiz bir hava için bunları kırpılmış bir gömlekle eşleştirerek rahat bırakın. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla stil var, bu yüzden biraz eğlenin!

Mayo Şort


Tüm yüksek belli banyo yapanların çok fazla cilt göstermesi gerekmez. Mayo şortları sadece rahat hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda süper sevimli görünürler.

Vintage Retro Mayolar


Bikinilerin geçmişi Antik Roma’ya kadar uzanır, ancak 1940’larda yükselme yarattılar. Marilyn’den ilham alan iki parçadan 60’lardan kalma gibi görünen bir şeye kadar, vintage retro yüksek belli mayolar eğlenceli ve muhteşem. Belinizi sıkıştırmak için klasik bir yakut kırmızısı mayo veya kemerli bir şey seçin. Her iki durumda da, kumdaki en harika kız siz olacaksınız!

Seksi Yüksek Bel Mayolar


Bazı seksi yüksek belli mayolarla güzel vücudunuzu gösterin. Yüksek kesimli mayolar kesinlikle dikkat çekecek. Unutmayın, seksilik tamamen siz ve güven ile ilgilidir, bu yüzden sahip olduklarınızı unutmayın.

Üst Mayoları Kırp


Çok güzel üst yüksek belli mayolarda biraz göbek gösterin. İster deniz kenarına gidin ister öğle yemeğine gidin, bu kısa mayolar suda ve dışında harika görünüyor.

Siyah Mayo modelleri


Bir çift klasik siyah yüksek belli mayo ile yanlış giden bişey olamazSüper gurur verici, sevimli ve bir kez sahip olduğunuzda, daha fazlasına sahip olmak isteyeceksiniz.

Beyaz Mayo modelleri


Çarpıcı beyaz yüksek belli mayolarda altın rengi güneşi yansıtın. Sade veya desenli bu mayolar, mükemmel vücudunuzu göstermenin ve güneşe hazır olmanın mükemmel bir yoludur!

Kırmızı Mayo modeller


Bir açıklama yapmak için kırmızı mayo almak istemez mısın? Kiraz renginde mayo, ile story atmak için tam vakti.Kırmızı renkli yüksek belli mayo, ile herkesin gözü sizde olcak.

Sarı Mayo modelleri


Sarı yüksek belli mayolarla güneş gibi parıldayın. Daha koyu ten tonları için inanılmaz derecede GÜZEL duyuyorlar ve bir çift kot şort veya bir etekle güzel görünüyorlar.

Çiçekli Mayolar


Çiçek desenli yüksek belli banyo yapanlar ile cilveli ve eğlenceli görünün. Çiçek motifleri, baharı sahile getirmenin kolay bir yoludur ve kendinizi ifade etmenin sevimli bir yoludur. Güzel lavantadan narin papatyelere kadar, gittiğiniz her yere çiçek açan güzelliği yanınızda getirebilirsiniz!

Peplum Mayolar


Klasik bikiniyi bir peplum ile sevimli kız gibi bir görünün. Peblum mayo bu kadar sevimliyken, bütün günün keyfini çıkarın.

Uzun Kollu Yüksek Bel Mayolar


Uzun kollu yüksek belli mayolar sayesinde güneşin sert ışınlarının kollarınızı incitmesine izin vermeyin. Tamamen kapalı kollar, yüksek belli alt kısımlarla büyük bir görüünm oluşturuyor ve kesinlikle size güzellik katacak.

Yüksek Yaka Mayolar


Omuzlarınızı bir çift yüksek boyunlu mayo ile vurgulayın. Yüksek belli bir bikiniyle birleştiğinde mükemmel gibi görüneceksin.

Karın Kontrolü Mayoları


Bu kontrollü bikini altlarıyla karnınızı gösterin ve aynı anda muhteşem görünün. Dantelle, midenizin düz ve tonda görünmesini sağlamanın ince, ancak gurur verici bir yoludur. Geleneksel bir üst ile eşleştirin ve plajdan asla ayrılmayacaksınız!

Büyük Beden Mayolar


Büyük boy yüksek belli bir mayo ile mükemmel kıvrımlarınızı sergileyin. Bu mayolar belinizi sıkıştıracak ve hatlarınızı vurgulayacak ve düz renk kombinasyonları şık bir ifade vermenin mükemmel bir yoludur. Daha büyük bir büstü, askılı ve yüksek yakalı olanlar için, biraz cildi seksi bir şekilde sergilemek için güzel bir yoldur. Harika bir vücutla doğdun, neden onu göstermiyorsun?

Sıkça sorulan sorular

Yüksek belli mayoları seviyor musun?
Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yüksek belli mayo seçeneği vardır; İster basit bir desen, ister cesur bir renk veya düz nötr bir seçenek tercih edin, sevimli ve pratik olabilirler. Stil aynı zamanda tüm vücut şekillerinde gurur duyma eğilimindedir, ayrıca kesim mütevazı ve rahattır, çok kadınsıdır.

Yüksek belli mayolar herkese yakışıyor mu?
Yüksek belli mayoların çekiciliği, kesimin birçok vücut şeklini düzleştirme ve sizi daha ince gösterme eğiliminde olmasıdır. Elbette bu, her giysi farklı olduğu için onları seveceğiniz anlamına gelmez, bu yüzden bu tarzın size uygun olup olmadığını anlamanın tek yolu onu denemektir.

Hangi mayonun alt kısmı en gurur verici?
Bikini altı, yanlarınızı sıkıştırmadığı için en gurur verici olanlardan biri olarak kabul edilir. Yine de, yüksek belli altlar da inanılmaz derecede rahat, çok yönlü ve süper sevimli.Fırfırlı altlar, HATLARINIZI vurgulayabilir veya yanılsamasını verebilir.

Yüksek belli mayo nasıl giyilir?
Uzun bir vücudunuz varsa, o zaman uzunluklarla oynayabilirsiniz; Daha kısa bir gövdeniz varsa, göbek deliğinin altı gibi çok yükseğe oturmayan bir stil tercih etmek en iyisidir. Formda odaklanmalı ve çok sıkı olmadığından emin olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here