Spor Giyim

Kadınlar İçin Şık Denim Gömlek Kıyafet Fikirleri

Havalı, gündelik tarz söz konusu olduğunda hiçbir şey denimden daha iyi olamaz. Rahat ve dayanıklı kumaş, çok fazla uğraşmadan şık bir görünüm ortaya koyuyor ve biz sadece kotlardan bahsetmiyoruz. Denim kot gömlekler aynı estetiği sağlar ve hafta sonu gardırobunuz için mükemmel olan rahat ama lüks bir görünüm sunar. Öyleyse, bu klasik gömleği henüz dolabınıza eklemediyseniz, şimdi bunu yapma zamanı. Kot gömlekler, düşündüğünüzden daha zahmetsizdir ve yılın herhangi bir zamanında işe yarayabilir. Bize inanmıyor musunuz? Bu zamansız gömleğin sayısız yönden harika göründüğüne dair kanıt topladık.

Kot Gömlek Kıyafetler


Uzun kollu kot gömlek


Klasik bir kot gömlek giymek için, her mevsimde işe yarayabilecek hafif uzun kollu bir stil tercih edin. En iyi şekilde görünmek için tarzınıza uygun bir tasarım seçin. Örneğin, bohem bir görünümü seviyorsanız nakışlı bir kot gömlek seçin. Kadınsı bir görünüm tercih ediyorsanız, bir kot veya bluz seçin. Hangi tasarımı seçeceğinizden emin değilseniz, orta mavi bir seçenekle güvenli oynamayı deneyin. Ardından, şık bir stil için dar kot pantolon ve topuklu ayakkabılarla veya rahat bir hafta sonu görünümü için erkek kot pantolon ve spor ayakkabılarla giyin.


Kısa kollu kot gömlek


Uzun kollu bir kot gömlek her zaman değerli bir gardırop ilavesi olsa da, kısa kollu stillere de sahip olmak harika olabilir. Uzun seçenekler gibi kısa kollu kot gömlekler de çeşitli görünümlerle uyum sağlayabilir Tek yapmanız gereken, elde etmeyi hedeflediğiniz estetik için doğru tasarımı seçmektir. Genel olarak, yumuşak mavi tonlarındaki hafif seçenekler kadınsı ve rahat görünme eğilimindedir, bu da onları yaz ve ilkbahar için sevimli bir seçim haline getirir. Öte yandan, daha koyu ve daha yoğun stiller genellikle daha cesur görünür ve en çok tutumu koyu kıyafetler için uygundur.


Uzun / Büyük Boy Kot Gömlek


Klasik bir kot gömleği trend olarak takip ediyorsanız, büyük boy veya dökümlü bir versiyonu geçemezsiniz. Hepsinden iyisi, bu boy friend tarzı gömlekler birden fazla şekilde işe yarayabilir. Bunları, pantolon veya kot pantolonun beline gevşek bir şekilde sıkıştırılmış standart bir gömlek olarak giyebilirsiniz. Bunu yapmak şık ve rahat bir görünüm yaratacaktır. Veya elbiselerin ve üstlerin üzerine ince bir ceket veya hafif bir ceket olarak giyebilirsiniz.


Fit Denim Gömlek


Büyük beden kot gömlekler rahat bir görünüm yansıtırken, takılı modeller daha gösterişli bir estetik sunar. Bu nedenle, denim kumaşları onları gündelik kıyafetler için ideal hale getirirken, şık silüetleri aynı zamanda şık rahat takımlar için de çalışmalarını sağlar.Gündelik bir görünüm için, dar bir kot gömlek ile skinny kot pantolon ve bot veya sandaletler kullanmayı deneyin.Biraz daha zarif bir şey için, skinny jean pantolonu kalem etekle değiştirin ve bir çift topuklu ve deri bez çanta ekleyin. Ofisinizde iş amaçlı gündelik kıyafet yönetmeliği varsa, çalışmak için bu görünümü bile kullanabilirsiniz


Kot Gömlek Elbise


Klasik kot gömlek, elbise dahil birçok çeşidi vardır. Öyleyse, bu tarzı yakalamanın daha kadınsı bir yolunu arıyorsanız, bir kot gömlek elbise almayı düşündüğünüzden emin olun. Uzun kollu, kısa kollu, orta uzunlukta, ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok stil mevcuttur. Dolayısıyla, sizin için doğru olanı bulmak kolaydır, ancak bu süreçte siluetinizi de dikkate aldığınızdan emin olun. Denim kalın bir malzeme olduğundan, kot elbiseler genellikle sert görünebilir. Bu nedenle, daha güzel bir görünüm için uygun bir stil seçmek veya bele bir kemer eklemek genellikle idealdir.

çift Kot kombini


Hala takım kottan mı kaçınıyorsunuz? Artık durma zamanı. Double denim bir kez daha resmi olarak trend oldu ve gardırobunuzda bir yeri hak ediyor. Hafta sonu etkinlikleri için mükemmel olan çift kot rahat ve havalıdır. Cesur hissediyorsanız, mavinin tonlarını seçin ve siyah aksesuarlarla işleri birbirinden ayırın. Ancak biraz daha endişeliyseniz, bir koyu gölge ve bir açık renk tonu seçmeyi deneyin. Bunu yapmak kontrast yaratacak ve görünümü yumuşatacaktır.

Mavi Kot Gömlek


Kot gömleğinizin rengi söz konusu olduğunda mavi, şık ve zamansız bir seçimdir. Siyah ve beyaz gibi, mavi kot da biraz nötr bir moda tonudur. Bu nedenle, tüm cilt tonlarına uyabilir ve çeşitli renklerle uyumludur. Açık ten rengine ve saç rengine sahipseniz, açık pembe gibi yumuşak tonlarda mavi bir kot gömlek sallamayı deneyin. Koyu ten renginiz ve saç renginiz varsa bunun yerine kotunuzu sıcak toprak tonlarıyla eşleştirmeyi düşünün.

Siyah Kot Gömlek


Mavi bir kot gömlek kadar koleksiyonunuza siyah bir stil eklemeyi de düşünmelisiniz. Geleneksel mavi seçeneklerden daha benzersiz olan siyah kot gömlekler, belirli bir tavırla sinirli kıyafetler oluşturmak için mükemmeldir. Ek olarak, koyu tonları da onları kış için ideal kılar. Siyah bir kot gömlek için bir çift mavi kot pantolonu kolayca ekleyebilirsiniz. Tondaki kontrast sayesinde, bu görünüm geleneksel çift denim stilinden daha sade görünüyor. Ardından, takımınızı tamamlamak için bot, çanta ve fötr şapka gibi siyah aksesuarlar ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here