Spor Giyim

Diz Boyu Çizme Nasıl Giyilir ?

Ayakkabı trendleri gelip geçerken, diz boyu botların popülaritesi zamanın ötesine geçti. Elbette nedenini anlamak çok kolay. Bu klasik botların kesinlikle kadınlara sunacağı çok şey var. Bu ayakkabılar soğuk aylarda sıcaklık sağlamanın yanı sıra oldukça şık ve şaşırtıcı derecede çok yönlüdür. Çalışırken, hafta sonu, dışarıda ve ötesinde geceler için mükemmel olan diz boyu çizmeler, çeşitli kıyafetlerle harika görünebilir. Bilmeniz gereken tek şey, onları nasıl doğru biçimlendireceğinizdir, işte burada devreye gireriz. Muhteşem bir görünüm için diz boyu çizmelerin nasıl giyileceğine dair kılavuzumuz burada.

Siyah Diz Alti Yüksek Çizmeler


Kışın siyah botlarla ve dahası siyah diz yüksek botlarla yanlış GİDEN BİRŞEY YOKTUR. Bunlar, gardırobunuzda bulundurabileceğiniz harika vazgeçilmezler olup, karar verdiğiniz herhangi bir kıyafetle eşleşmelerini sağlar. Maceraperest hissediyorsanız, bir siyah çizmeyi tercih edin veya trendde yeniyseniz, zahmetsiz bir stil için siyah süet deneyin. Siyah çizmelerle ilgili harika olan şey, onları gündüzden geceye her zaman uyum sağlaması, yani yolunuza çıkan her şeye hazırsınız demektir.

Kahverengi Diz Yüksek Çizmeler


Kahverengi diz boyu çizmeler son derece çok yönlüdür esas olarak kışla ilişkili olsalar da, hava ısındığında onları en üst rafa koymak için o kadar çabuk olmayın. Soğuk aylarda, rahat bir görünüm için kahverengi yüksek botlarınızı kot pantolonlarla giyin. Onları uygun nötr tonda bir kışlık paltoyla kombnleyin. Isınırken, tüm yıl boyunca iyi görünmek için çiçekli bir elbise veya kot mini etek seçin.

Süet Diz Yüksek Çizmeler


Süet diz boyu çizme, giyiyorsanız herşey yolundadır. Her kış kıyafeti için sahip olunması gereken ayakkabı , farklı durumlara veya stil tercihlerine hitap edecek sonsuz şekillerde şekillendirebilirsiniz. Gündelik bir hava için onları örme bir elbise ile giyin veya siyah bir mini etekle kombinleyin.

Deri Diz Yüksek Çizmeler


Kıyafetinizi karıştırmak için derilerle oynamanın pek çok farklı yolu var. Kıyafetinizle bir açıklama yapmak istiyorsanız, standart siyah seçeneğini bir kenara bırakın ve renkli veya dokulu derili botları deneyin.

Topuklu Yüksek Çizmeler


Şu anda piyasada metalik detaylar, kırmızı rugan ve parlak renkler ile sektörde dalgalanan bazı diz boyu çizme stilleri var. Siyahlardan ve grilerden renge doğru bu hareket, eğlenceli botlarla, kıyafetinizde eğlenceli bir ifade şansı anlamına gelir. Kadınlar için farklı topuk yükseklikleri ve şekilleri, yüksek topukta ayaklarınızı incitmeden yine de sofistike bir görünüm elde edebileceğiniz anlamına gelir. Modern bir görünüm için kalın bir topuk veya daha göz alıcı bir renk tercih edin.

Kot ile Yüksek Çizme kombini


En sevdiğiniz diz yüksekliğinizi kot pantolonla giymek çok basit ama şıktır. O kadar çok yönlüdür ki, ister en sevdiğiniz kot pantolon ister sevdiğiniz diğer tonlar olsun, tüm kotlarınızı botlarınızla eşleştirebilirsiniz. Her şeyin akıcı olmasını sağlamak için, pantolon ne kadar sıkı olursa, figürünüze o kadar az şekil verirken skinny jean’leri tercih etmeyi deneyin. Vücudu uzatmak için gömleğinizi veya süveterinizi önden sıkıştırmayı deneyin; ince jean kumaşta kaybolmamanızı sağlayacaktır.

Taytla Yüksek Çizme kombini


Doğru seçilip giyildiğinde tayt gardırobunuz için ideal bir katkı olabilir. Aynı zamanda rahat olurken şık ve iyi giyimli görünebilirsiniz. Siyahları tercih etmek yerine, uzun gri örme bir süveter ile birlikte bej süet diz boyu çizmelerle krem ​​taytları deneyin. Taytların üzerine giydirirken arkadaki uzunluk ekstra rahatlık ve stil sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here