Spor Giyim

Deri Ceket Nasıl Giyilir ?

Deri ceket, her gardırop için vazgeçilmez bir giysi parçasıdır. Tarzınız, bütçeniz veya durumunuz ne olursa olsun, sizin için mükemmel bir ceket var. Farklı durumlar için mükemmel olan bu harika deri ceketlerle bakışları üzerinize çevirmeye hazır olun.

Siyah deri ceket
Her gardırobun ihtiyaç duyduğu temel bir parça olan siyah deri ceket, herhangi bir kıyafet için mükemmel bir son dokunuş. Motorcu ceket veya blazer fark etmez, çok yönlüdür ve her mevsim için mükemmeldir. Soğuk aylar için, bir süveter veya kapüşonlu üzerine giyilen deri bir ceketi tercih edin; Biraz daha iyi olan çiçekli bir elbiseye bir rock yıldızı kenarı ekleyebilir veya bir kot pantolonla rahat tutabilirsiniz. Siyah deri bir ceketin tasarlanması söz konusu olduğunda fırsatlar sonsuzdur.

Deri Motosiklet Biker Ceket
Motosiklet ceketi, her mevsim için gerekli olan bir klasiktir. Büyük boy, kırpılmış veya klasik bir deri motosiklet ceketi, bir kıyafete esans katar.Bir kot pantolon ve beyaz bir tişört ile eşleştirerek rahat hale getirin veya içinizdeki rock yıldızını kareli pantolon ve kalın çizmelerle serbest bırakın. Siyah bir motosiklet ceketi klasik bir seçimdir, ancak parçayı istediğiniz renkte giyerek işleri karıştırabilirsiniz. Bu dış giyim herhangi bir kıyafete uyarlanabilir.

Kahverengi Deri Ceket
Her gardırobun vazgeçilmezi olan kahverengi deri ceket, geleneksel dış giyimden sapmadan bir ifade yaratır. Çeşitli kesimlerde, şekillerde ve tasarımlarda bulunan bu ceketi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Kıyafetinizin doğru nedenlerle öne çıkmasını sağlamak için kahverengi tonu maviler, yeşiller ve griler gibi zıt renklerle eşleştirin.

Kırmızı Deri Ceket
Deri ceketinizin harika görünmesi için geleneksel olması gerekmez.İçinizdeki büyük boy kırmızı bir moto ceketi ile yönlendirin veya bir üniversite ceketi giyerek yılın en büyük maçını kazandınız gibi görünün. Kırmızı ceket söz konusu olduğunda seçenekler sonsuzdur. Beyaz, mavi ve hatta daha fazla kırmızı gibi renklerle eşleştirildiğinde, gittiğiniz her yerde bakışları üzerinizde toplayacaksınız!

Pembe Deri Ceket
Tamamen pembe bir koordinat giyerek veya siyah bir elbiseye biraz renk katarak Elle Woods’tan ilham alan bir makyaj yaratın. Pembeler bir dizi tonda gelir, bu yüzden ister sıcak pembeyi ister biraz daha sessiz bir şeyi tercih edin, sizin için mükemmel gül tonunu bulabilirsiniz!

Mavi Deri Ceket
Okyanus rengi bir deri ceket giydiğinde kendini mavi hissetmeyeceksin. Sıradan bir konaklama veya dışarıda bir gece geçirmek için mükemmel bir seçim, bu rengi hiç bitmeyen zamanlar ve yerler var. Ceketinizi çektikten sonra iltifatların nasıl geldiğini izleyin.

Herkesin gözü sizde olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here