Sağlık, Spor

Bu Egzersizi Her Gün Yaparsanız Haftada 3 Kilo Vermeye Başlarsınız

Egzersiz, sabahları enerji kazanmanın harika bir yoludur. Ancak tam bir antrenman için zamanınız yoksa, vücudunuzu uyandırmak ve gün içinde direnc için yapabileceğiniz özel olarak seçilmiş bazı egzersizler var. Sihirli olarak adlandırılan bu antrenman rutini, hem sabahları vücudunuzu uyandırmanıza hem de daha sağlıklı olmanıza yardımcı olacak yoga pozları uygulamasının unsurlarını içerir.

Egzersizlere başlamadan önce odanızı havalandırmak ve kaslarınızı ısıtmak çok önemlidir. Yapmanız gereken bir sonraki şey sadece talimatları takip etmektir.

Omurganızı güçlendirmek, omurilik kan akışını iyileştirmek, stres ve yorgunluğu gidermek.

Bacaklarınızı kendinize doğru çekin, iki elinizle tutun. Sırtınızı mümkün olduğunca yuvarlayın. Geriye yaslanın, sırt üstü yuvarlanın ve başlangıç ​​pozisyonuna dönün.

Süre. Bu egzersizi birkaç nefes döngüsü için yapın, ancak 12 defadan az değil.

Ne anlama geliyor? Omurganın gevşemesi, özellikle kürek kemikleri arasında. Egzersiz “Roll” egzersizi ile birlikte yapılmalıdır.

Nasıl oldu? Arkana yaslan. Sağ elinizi sol omzunuza koyun ve sol elinizi sağ omzunuza koyun. Sırtınızı mümkün olduğunca yuvarlayın. Gövdenizi kaldırın ve sırtınızı yere vurmaya başlayın.

Set: Bu egzersizi birkaç nefes döngüsü için yapın, ancak 12 defadan az değil.

Bu egzersizleri sadece sabahları değil, gündüzleri de yapabilirsiniz. Bu, rahatlamanıza ve stresi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Basit ve çok kullanışlı olan bu eğitim programı sihirli olarak adlandırılmayı hak ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here