Seks ve Egzersiz: Ruh Halinizi ve Kalori Yakmanızı Artırın!

Bizi mutlu eden şey kişiden kişiye değişir, ancak mutluluk söz konusu olduğunda klinik olarak kanıtlanmış birkaç şey vardır. İnsan beyni bir dizi kimyasal reaksiyona dayanır ve ruh halinden iştahına kadar her şeyi düzenleyen bu reaksiyonlar ve beyin kimyasallarıdır. Bazı insanlar çeşitli fiziksel ve / veya zihinsel sorunlardan dolayı libido kaybından muzdariptir, bu yüzden size düzenli cinsel aktiviteden kazanılacak birçok faydayı hatırlatmak için buradayız. Fitness, kilo ve cinsiyet bağlantısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Daha Fazla Kalori Yakmak
Cinsel aktivitenin kilo vermenize ve daha iyi şekil almanıza yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz? Kalp atış hızınızı artıran herhangi bir egzersiz şekli kalori yakar. Soyunma, 10 kalori yakabilir, saatte yaklaşık 70 kalori verebilirsiniz ve şehvetli bir masaj, bir saatte yaklaşık 100 kalori yakabilir. Sevdiğiniz biriyle serotonin gibi ruh halini artıran beyin kimyasallarının üretimini ve dopamin arttırmanın harika bir yolunu arıyorsanız.Yakılan 200 kalori için fazladan 20-30 kalori yakmak için pozisyonları değiştirin.

Hayatında o özel birine sahip değilsen, sorun değil. Yine de bazı dans dersleriyle veya dans kulübünde bir gece geçirerek harekete geçebilirsiniz.Bilimsel çalışmalar, aerobik egzersizden sonra kadınların uyandırılmasının daha kolay olduğunu göstermiştir. Seks hayatınızın ve kalori yakımınızın iyileşebileceğini biraz romantik bir dans yaparak bulabilirsiniz.

Egzersiz

Egzersiz mi seks mi, bir antrenmanı atlamanın harika bir yoludur ve vücudunuzla rahat olmanın harika bir yoludur.Basit bir egzersiz seansı yarım saatte 200 kalori yakabilir.

Sağlık Faydaları
Düzenli seks içeren iyi bir egzersiz rutini, zevk alacağınız, daha iyi kan akışı, daha iyi uyku, daha fazla enerji, daha iyi kas tonusu, daha az vücut yağı, daha düşük stres ve uzun ömür anlamına gelir. Faydaları da kilonuzla sınırlı değildir, zihinsel ve duygusal faydaları da görebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat

oturum aç

Kapat

Araba (0)

Kart boş Sepette ürün yok.

Kadınlara Özel spor

kadın spor, kadın spor taytı, kadın tayt modelleri,